اجرای آسفالت در تهران

اجرای آسفالت در تهران از پروژه‌هایی است که مشکلات خاص خود را دارد. با توجه به ویژگی‌های ظاهری و ساختاری که آسفالت دارد، استفاده از این متریال به عنوان کف‌پوش جاده‌ها، فرودگاه‌ها، پارکینگ‌ها، خیابان‌ها، پشت‌بام‌ها و … رواج دارد.

این ماده چسبناک سیاه رنگ به دلیل مواد اولیه موجود در آن، مانع از نفوذ رطوبت به سطح زیرین شده و استحکام و دوام سطح را به صورت قابل توجهی افزایش می‌دهد؛ اما اجرای آن نیازمند رعایت یک سری موارد و نکات بوده و باید زیرسازی سطوح به صورت اصولی انجام شود.

به همین سبب توصیه می‌شود این کار را به دست افراد حرفه‌ای و متخصص در این حوزه انجام دهید.

شرکت ایزویک از جمله بهترین و معتبرترین شرکت‌هایی است که در این زمینه فعالیت داشته و توانسته پروژه‌های بزرگ و کوچکی را با موفقیت و با کیفیت بالا انجام دهد.

شما نیز می‌توانید با استفاده از خدمات این مجموعه، آسفالت کاری هر قسمت از ساختمان، خیابان، جاده و … را در مدت‌زمان کم و با دقت بالا انجام دهید.

شاید این مطالب نیز برای شما مفید باشد:

مراحل اجرای آسفالت کدامند؟

اجرای آسفالت در تهران به دلایل مختلفی باید به صورت استاندارد و باکیفیت انجام شود. این امر نیز مستلزم آن است که مراحل کار با دقت انجام شود.

آسفالت کاری سطوح مختلف شامل مراحل متعددی است که آسفالت کاران با این مراحل آشنایی داشته و می‌توانند با سرعت عمل بالا و کیفیت مناسبی این کار را انجام دهند.

مراحل اجرای آسفالت به شرح زیر است:

 • آماده سازی سطح:
  سطح مورد نظر برای آسفالت کردن باید فاقد هر گونه آلودگی بوده و شیب بندی آن به صورت مناسب انجام شده باشد.
 • اندود کردن:
  در این مرحله که شامل اندود کردن نفوذی و سطحی است، قیر بر روی سطح مورد نظر پخش خواهد شد. اندود کردن نفوذی با نام پریم کت و اندود کردن سطحی با نام تک کت شناخته می‌شوند.
 • پخش آسفالت:
  حال آسفالت با استفاده از ماشین آلات آسفالت کاری در سطح مورد نظر پخش می‌شود. در این مرحله می‌توان از دستگاه فینیشر، گریدور و … کمک گرفت.
 • متراکم کردن آسفالت:
  پس از پخش آسفالت باید با استفاده از غلتک‌های مختلف، تراکم آسفالت را به حد استاندارد رساند تا سطح مورد نظر در برابر بار تحمیل شده، مقاومت کافی داشته باشد. در این مرحله می‌توان از انواع غلتک‌های پلاستیکی، فولادی و … استفاده کنید.

نکات مهم اجرای آسفالت

اجرای آسفالت در تهران بدون این که به نکات مهم در این پروسه دقت شود، امکان پذیر نبوده و یا کیفیت آسفالت کاری آنچنان که مد نظر است نخواهد بود.

از جمله این نکات می‌توان به رفع ایرادات موجود در سطح مورد نظر اشاره کرد. در صورتی که این سطوح دارای ترک و شیارهایی باشد باید این شیارها پر شوند.

بعد از اتمام این کار باید نسبت به تمیز بودن سطح نیز توجه داشته باشید. به همین منظور توصیه می‌شود سطح را با استفاده از تجهیزات مناسب، از هر گونه آلودگی پاک کنید.

از دیگر نکات مهم در این پروسه، نگهداری و مراقبت از سطح آسفالت شده است. باید مراقب باشید تا قبل از خشک شدن کامل این متریال، هیچ گونه ترددی بر روی آن انجام نشود؛ اما گذشته از این موارد که تقریباً تمامی کاربران با آنها آشنایی دارند، رعایت موارد زیر نیز از اهمیت زیادی برخوردار می‌باشد.

آسفالت کاری در تهران

کمک گرفتن از آسفالت کار ماهر

اصلی‌ترین نکته که باید در آسفالت کاری سطوح، مد نظر باشد استفاده از آسفالت کاران ماهر و متخصص است.

این افراد با نحوه انجام کار و مراحل این پروسه به خوبی آشنایی دارند. به همین جهت نیز می‌توانند اقدامات لازم در این زمینه را باکیفیت بالا انجام دهند.

برای این که بتوانید به تخصص و نحوه عملکرد آسفالت کار منتخب خود اعتماد کنید می‌توانید به شرکت‌های معتبر که در این زمینه فعالیت می‌کنند مراجعه نمایید.

این شرکت دارای آسفالت کاران حرفه‌ای است که خدمات خود را با هزینه مقرون به صرفه‌ای ارائه می‌کنند.

استفاده از تجهیزات مناسب

از دیگر نکات در اجرای آسفالت در تهران می‌توان به استفاده از تجهیزات مناسب اشاره کرد. تجهیزات این کار شامل قیر پاش، سنگ شکن، جاروهای مکانیکی، ماشین آلات آسفالت کاری، کاترها و … می‌باشند.

با توجه به این که وجود این تجهیزات در دسترس عموم افراد، تقریباً غیرممکن است؛ پس باید از خدمات شرکت‌های آسفالت کاری استفاده شود. در این حالت می‌توان به تمامی این تجهیزات دسترسی داشته و استفاده بهینه‌ای از آنها داشت.

تهیه آسفالت مناسب

آسفالت‌ها در انواع مختلفی تولید می‌شوند. هر کدام از آنها به تناسب متریال مورد استفاده در آنها، دارای ویژگی‌ها و ساختاری متفاوت هستند.

از این رو مهم است که با توجه به محل استفاده از آسفالت، نوع مناسب آن را تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهید.

در صورت نداشتن اطلاعات در این زمینه می‌توانید از خدمات مشاوره دهی کارشناسان این حوزه بهره‌مند شوید.

هزینه اجرای آسفالت در تهران

هزینه اجرای آسفالت در بخش‌های مختلف شهر تهران با توجه به پارامترهای مختلفی محاسبه می‌شود. از جمله این پارامترها می‌توان به مراحل آماده سازی سطح مورد نظر اشاره کرد.

در صورتی که این سطوح دارای ایرادات مختلفی بوده و نیاز به تسطیح و … داشته باشند مسلماً هزینه‌ها افزایش می‌یابد.

از دیگر پارامترها، متراژ زمین، نوع آسفالت مورد نظر، شرایط آب و هوایی منطقه، قیرپاشی و … هستند.

در ضمن توجه کنید که سختی کار و دسترسی به محل مورد نظر و همچنین دستمزد کارگران نیز از عوامل تعیین کننده هزینه آسفالت کاری می‌باشد.

به این ترتیب می‌توانید با در نظر گرفتن این عوامل، هزینه نهایی آسفالت کاری را محاسبه نموده و بودجه لازم برای این کار را تهیه کنید.

اجرای اسفالت در تهران

سخن پایانی

اجرای آسفالت در تهران از خدمات تخصصی می‌باشد که توسط آسفالت کاران مجرب و شرکت‌های معتبر فعال در این زمینه ارائه می‌شود. یکی از این شرکت‌ها، شرکت ایزویک است.

این مرکز دارای کادری متخصص بوده و توانسته در طول سال‌های فعالیت خود، رضایت حداکثری مشتریان را جلب کند.

شما با استفاده از خدمات این مجموعه می‌توانید از کیفیت متریال مورد استفاده، دسترسی به انواع ماشین آلات آسفالت کاری و انجام عملیات در مدت زمان کم، آسوده خاطر باشید.

هزینه آسفالت کردن سطوح مختلف در این مرکز به صورت منصفانه تعیین شده و این کار با سرعت بسیار مناسبی انجام می‌شود. به این ترتیب فشار مالی زیادی به مشتریان وارد نخواهد شد.

ارسال دیدگاه

پست های مرتبط