ایزوگام در بریانک

ایزوگام در نظر آباد

ایزوگام دارای انواع مختلفی است که با توجه به نوع آن، کاربرد آن نیز تغییر می کند؛ بسیار کاربرانی که هر روزه به این سایت مراجعه می کنند به دنبال یافتن اطلاعات کامل و جامعی در رابطه با ایزوگام، قیر گونی و آسفالت، نظیر قیمت، کاربرد و امثال این ها هستند. مقاله حاضر با عنوان ایزوگام در نظر آباد، قیر گونی در نظر آباد و آسفالت در نظر آباد تهیه شده است تا شما عزیزان بتوانید از خدمات بهترین مرکز ایزوگام، قیر گونی و آسفالت در نظر آباد، یعنی نمایندگی فروش شرکت ایزو یک در نظر آباد آشنا شوید.

بیشترین کاربرد ایزوگام مربوط به ساختمان سازی و جلوگیری از نفوذ آب به بدنه و کف ساختمان است اما کاربرد های دیگری هم دارد و در مکان هایی نظیر استخر و دیواره های منابع آب نیز به کار می رود. اما هر کدام از این مکان ها به نوع خاصی از ایزوگام نیاز دارند برای مثال از ایزوگام هایی که دارای روکش آلومینیومی هستند در فضاهای باز نظیر پشت بام ساختمان ها و یا دیواره و کف استخرها به کار می روند تا بتوانند به خوبی تنور خورشید را بازتاب کنند تا علاوه بر محافظت در برابر رطوبت، از ساختمان، استخر و مکان هایی که این نوع ایزوگام در آن ها استفاده می شود از اشعه خورشید در امان بمانند و دمای آن بالا نرود.

ایزوگام در نظر آباد

ایزوگام هایی که شرکت های مختلف آن ها را اجرا می کنند با توجه به تجربه و مهارت ایزوگام کار، دارای کیفیت های متفاوتی بوده و بر همین اساس میزان طول عمر آن ها متفاوت خواهد بود. در همین راستا شرکت ایزو یک علاوه بر استفاده از ایزوگام کار های ماهر، از ایزوگام های مرغوب و با کیفیت نیز استفاده می کند تا طول عمر محصول اجرا شده برای شما عزیزان در نظر آباد  افزایش پیدا کند. اگر مایل به استفاده از خدمات نمایندگی ایزو یک در نظر آباد هستید همین الان با مشاورین ما ارتباط بر قرار کرده تا در اسرع وقت به سفارش شما رسیدگی شود.

 

قیر گونی در نظر آباد

قیر گونی نیز از محصولات مشابه ایزوگام است و تقریبا همان کاربرد ها را دارد. اما همانطور که گفته شد ایزوگام ها با توجه به نوع روکششان کاربردهای گوناگونی خواهند داشت اما قیر گونی دارای یک نوع بوده و به همین دلیل هنگامی که می خواهیم از آن در فضاهای باز نظیر پشت بام استفاده کنیم برای افزایش طول عمر آن بهتر از ایک لایه محافظتی برای آن استفاده کنیم تا دیر تر دچار آسیب دیدگی شود. این لایه برای قیر گونی اجرا شده در پشت بام ساختمان ها می تواند از جنس سیمان باشد. اما قیر گونی های اجرا شده در سایر مکان ها مثلا زیر سازی کف دستشویی، حمام و … نیاز به لایه محافظتی ندارد زیرا در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار ندارند.

انواع قیر گونی بر اساس تعداد لایه های آن مشخص می شود؛ هر چه تعداد لایه های قیر و گونی افزایش یابد قیر گونی دارای قطر بیشتری خواهد بود و قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت.

هنگام اجرای قیر گونی برای روان شدن قیر و اجرای بهتر قیر گونی، نیاز است که قیر را در دمای بالا حرارت دهند، به همین دلیل در صورت عدم رعایت نکات ایمنی ممکن است فرد قیر گونی کار در صورت عدم مهارت کافی دچار آسیب و سوختگی شود؛ از همین رو توصیه می شود که همیشه سعی کنید از افراد ماهر در این زمینه، نظیر نیروهای قیر گونی کار شرکت ایزو یک در نظر آباد استفاده کنید.

برای استفاده از خدمات با کیفیت این شرکت برای تعمیر و یا اجرای قیر گونی در نظر آباد بهتر است هر چه سریع تر اقدام کنید تا زود تر به سفارش شما رسیدگی شود و در اولین فرصت با هماهنگی شما نیروهای قیر گونی کار ماهر شرکت ایزو یک در نظر آباد در محل حاضر شوند و خدمت مورد نظر را برایتان انجام دهند.

 

آسفالت در نظر آباد

آسفالت یک ماده سیاه رنگ و جامد است که از قیر، شن و ماسه تشکیل شده است؛ آسفالت نیز دارای انواع مختلفی است و انواع آن بر اساس میزان ترکیب مواد تشکیل دهنده آن مشخص می شود و در بخش های مختلف به کار می رود. آسفالت ها بر اساس انواعشان در بخش هایی نظیر آسفالت رویه، آسفالت زیرین، آسفالت لایه اصلی و دیگر قسمت ها به کار می روند.

آسفالت های که برای جاده و راه سازی استفاده می شوند برای اجرای آن ها حتما باید از ماشین آلات و دستگاه های پیشرفته استفاده شود تا استحکام و انسجام کافی را به دست آورند اما در آسفالت های پشت بام ساختمان ها و یا کف پارکینگ ها از آسفالت روان تری استفاده می شود که برای اجرای صحیح آن نیاز به دستگاه های پیشرفته نیست و به همین دلیل قیمت اجرای آن نسبت به آسفالت دیگر مکان ها کاهش می باید؛ اما باید در نظر داشت که قیمت آسفالت به عوامل دیگری نیز بستگی دارد که از جمله آن ها می توان به کیفیت مواد به کار رفته در آسفالت، فرایند و تکنولوژی به کار رفته در تولید آسفالت و همچنین تبحر و مهارت فرد آسفالت کار بستگی دارد. تعمیرات آسفالت نیز به نسبت از اجزای آن ارزان تر است و برای آسفالت های از پیش اجزا شده که به دلایل مختلف دچار آسیب شده اند استفاده می شود. برای اطلاع کافی و دقیق درباره قیمت ایزوگام، آسفالت و قیر گونی می توانید سوالات خود در این زمینه را از طریق شماره گیری شماره تماس درج شده از سایت از تیم مشاوره رایگان ایزو یک بپرسید تا بتوانید خریدتان را با آگاهی کامل انجام دهید.

هدف ما جلب رضایت شما مشتریان عزیز است پس مطمئن باشید که در زمینه اجرا و یا تعمیر محصولات نام برده شده بهترین عوامل را به کار گرفته ایم تا هدف ما که همان رضایت شما مشتریان عزیز است حاصل شود. تمامی خدمات ما در تمامی مناطق تهران و کرج قابل اجرا است و نماینرگی های ما در تمامی این مناطق آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

 

ارسال دیدگاه

پست های مرتبط