ایزوگام استخر در تهران

استفاده از ایزوگام استخر در تهران  برای عایق بندی استخر یکی از کاربردهای متداول ایزوگام است. برای استفاده از این محصول در استخر ، باید نکاتی را در نظر بگیرید.دیواره های استخر به طور معمول از سیمان ساخته می شوند. قبل از شروع عملیات عایق بندی ، باید چند هفته فرصت داشت تا دیواره های استخر کاملاً خشک شود تا رطوبت لایه های زیرین از بین برود.قبل از شروع کار عایق کاری باید اطمینان حاصل کنید که هیچ آلودگی مانند خاک و شن و ماسه روی سطح سیمان استخر وجود ندارد.

از فشار هوای بالا معمولاً برای نظافت استفاده می شود.در عایق کاری استخر ، توانایی عایق بندی در برابر خوردگی نیز باید در نظر گرفته شود. وقتی گیاهان یا برگ های درخت به استخر می ریزند ، ممکن است آب اسیدی یا قلیایی شود و به استخر آسیب برساند.

استفاده از روش غلط برای عایق بندی استخر با ایزوگام باعث افزایش هزینه ها و نفوذ آب به لایه های زیرین می شود و نتیجه آن عدم کارایی این محصول است.در این مقاله قصد داریم ویژگی های یک ضد آب خوب را بررسی کنیم. اگر شما هم می خواهید این مکان را عایق بندی کنید ، بهتر است با ما همراه شوید. بالا بردن اطلاعات مربوط به زمینه کاری که قصد انجام آن را دارید ، شما را در انتخاب عایق استخر و خرید عایق استخر و دانستن قیمت عایق و نحوه نصب عایق بهتر می کند.

ایزوگام استخری در تهرانعوامل موثر بر قیمت ایزوگام استخر در تهران

همانطور که گفتیم ، عوامل مثر بر قیمت عایق استخر تأثیر می گذارند.

مواردی که در هزینه عایق کاری استخر تأثیر می گذارد عبارتند از:

    نوع عایق ایزوگام

نوع عایق بسته به تک لایه یا دو لایه بودن آن تأثیر زیادی در قیمت عایق استخر دارد. ایزوگام دو لایه قیمت بالاتری دارد. از طرف دیگر ، انتخاب عایق استخر ممکن است ساده یا طرح دار باشد. در صورت انتخاب عایق بندی ضد آب استخر طرح دار ، هزینه عایق بندی استخر بیشتر خواهد بود.

    کیفیت مواد اولیه ایزوگام استخر تهران

این بسیار مهم است که سازنده از چه موادی در تولید ایزوگام استفاده می کند. تولیدکنندگان مواد اولیه را در کیفیت های مختلف خریداری می کنند و از آنها در ساخت ایزوگام استفاده می کنند. هرچه کیفیت مواد اولیه بالاتر باشد ، کیفیت ایزوگام بالاتر و قیمت عایق استخر بالاتر است.

    ضخامت و وزن ایزوگام استخر تهران

برخی از تولید کنندگان ایزوگام با ضخامت و وزن کم تولید می کنند. این کاهش وزن و ضخامت باعث کاهش مصرف مواد اولیه در ایزوگام خواهد شد. هرچه میزان مصرف ایزوگام کمتر باشد ، هزینه عایق کاری استخر نیز کاهش می یابد. توجه داشته باشید که خرید دوغاب بی کیفیت استخر به هیچ وجه به نفع شما نیست. حتی اگر قیمت کمتری داشته باشد.

    فناوری تولید ایزوگام استخر تهران

روش های مختلفی برای تولید این محصولات وجود دارد که ممکن است در قیمت عایق استخر تأثیر بگذارد.

    کارخانه تولید ایزوگام استخر تهران

این به هزینه عایق استخر بستگی دارد ، بستگی به سیاست ساخت کارخانه تولید دارد. برخی از کارخانه ها با افزایش تولید و استفاده از تمام ظرفیت تولید ، در قیمت عایق استخر منصفانه ترند.

    میزان خرید ایزوگام استخر تهران

خرید عایق رطوبتی استخر اگر به صورت عمده انجام شود مناسب تر است.

اینکه از کدام مرکز خرید می خواهید هزینه عایق کاری استخر را تحت تأثیر قرار دهد.

هزینه عایق کاری استخر را مستقیماً از آژانس های معتبر پرداخت کنید. قیمت عایق استخر در نمایندگی با قیمت واقعی محاسبه می شود.

مشخصات ایزوگام استخر تهران با کیفیت بالا

ایزوگام استخر با کیفیت بالا دارای ویژگی هایی است که انتخاب عایق استخر را آسان تر می کند. از جمله ویژگی های یک عایق خوب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- ضخامت استاندارد ایزوگام

هنگام انتخاب عایق استخر ، اطمینان حاصل کنید که ضخامت موارد مورد نظر شما 4 میلی متر است.

2- وزن استاندارد ایزوگام

رول ایزوگام ده متری استاندارد 40 کیلوگرم وزن دارد. یعنی 4 کیلوگرم در متر است. هنگام تصمیم گیری برای کاهش هزینه عایق کاری استخر ، ایزوگام با ضخامت کم را انتخاب نکنید.

3- مواد اولیه ایزوگام با کیفیت

در ساخت ایزوگام باید از مواد اولیه با کیفیت استفاده شود. با چند تست ساده می توانید کیفیت مواد اولیه ایزوگام را بررسی کنید.

4- انعطاف پذیری زیاد ایزوگام

هنگام انتخاب عایق استخر ، اطمینان حاصل کنید که عایق استاندارد هنگام خم شدن شکسته یا شکسته نشود. حتی اگر چند ساعت در یخچال باشد. از طرف دیگر ، باید دارای خواص کششی بالایی باشد. می توانید یک تکه ایزوگام را در دست بگیرید و آن را به دو طرف بکشید. میزان کشش ایزوگام را مشاهده کنید.

5- در برابر دماهای مختلف مقاوم باشد

انتخاب عایق استخر باید به گونه ای باشد که ایزوگام از دماهای مختلف پشتیبانی کند.

6- ضمانت ایزوگام و بیمه نامه

 

مزایا و معایب ایزوگام استخر تهران

عایق بندی استخر مانند هر ضد آب دیگر دارای مزایا و معایبی است. دانستن این مزایا و معایب می تواند به شما کمک کند تا ضد آب مناسب استخر خود را انتخاب کنید.

مزایا

اجرای این ضد آب هزینه کمی دارد ، به راحتی می توان یک تیم حرفه ای برای اجرای آن پیدا کرد ، مواد مورد نیاز برای اجرای آن در همه جا موجود است و همچنین می توان از ایزوگام طرح دار استفاده کرد.

معایب

عایق کاری استخر با توجه به اینکه ایزوگام در برابر سرما و گرمای متناوب مقاومت کافی ندارد ، پس از مدتی ترک خورده و همپوشانی های همپوشانی آن جدا شده و آب استخر وارد لایه پشتی ایزوگام می شود.

آب ورودی به سرعت ایزوگام را از سیمان جدا می کند و کل سیستم عایق استخر را مختل می کند.

بنابراین امروزه به جای عایق کاری استخر ، از سیستم پلیمری در عایق بندی استفاده می شود. پوشش های پلیمری می توانند مقاومت خوبی برای جلوگیری از نفوذ آب یا مواد شیمیایی نشان دهند.

 

ارسال دیدگاه

پست های مرتبط