ایزوگام در صادقیه

ایزوگام در صادقیه را شما می توانید از جمله محصولات با کیفیت در نظر بگیرید که به خاطر پوشش مقاومی که دارد یک پوشش منحصر به فرد شناخته می شود که صد در صد برای پشت بام، سرویس بهداشتی، استخر و هر مکان دیگری می‌تواند تاثیر ویژه خود را به نمایش بگذارد.

برای جلوگیری از نفوذ انواع رطوبت و آب ایزوگام یک انتخاب مقرون به صرفه است که شما چنانچه از مجموعه با سابقه ایزویک  ایزوگام با کیفیت خود را با توجه به کاربرد و نیاز خود در برندهای گوناگون تهیه و خریداری کنید، در فصل سرد سال می توانید به استحکام و امنیت فضای پشت بام و یا حتی دیوار ساختمان مطمئن باشید؛ چون که ایزوگام های با کیفیت و مرغوب از جمله عایق های فوق العاده ای هستند که دوام و مقاومت آن ها ثابت شده است. امروزه از ایزوگام به دلیل قیمت بسیار مناسبی که دارد به راحتی برای انواع سرویس بهداشتی، دیوار ها و پشت بام استفاده می کنند. به همین دلیل است که ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با دیگر ویژگی‌های اصلی ایزوگام آشنا کنیم.

ایزوگام در صادقیه

ویژگی های اصلی ایزوگام

از جمله ویژگی‌هایی که شما باید برای یک ایزوگام مرغوب در نظر بگیرید، صددرصد توجه به مواد اولیه در زمان تولید این محصول است. به این دلیل که ایزوگام از مواد اولیه مرغوب، درجه یک و با کیفیت چنانچه تولید نشده باشد، صددرصد خرید شما یک خرید مقرون به صرفه محسوب نمی شود؛ چرا که یک ایزوگام باکیفیت حدوداً از قیر 60یا70 درصدی تولید می شود  همچنین در کنار قیر شما باید لایه تیشو، پلی استر و  لایه فویل آلومینیومی را از دیگر مواد اولیه مهم برای تولید ایزوگام در نظر بگیرید.

بعد از مواد اولیه شما باید به ضخامت ایزوگام توجه داشته باشید.  چون که بر اساس استاندارد ضخامت ایزوگام ۴ میلی متر شناخته می شود و چنانچه شما عزیزان ضخامت کمتری را برای خرید در نظر بگیرید.

بهتر است این نکته را برای شما روشن کنیم که خرید شما نمی تواند آن چنان که باید و شاید بازدهی خوبی داشته باشد، البته باز هم حق انتخاب با شماست.

یکی دیگر از ویژگی ها بدون اغراق به وزن ایزوگام مرتبط است. به این دلیل که ایزوگام های استاندارد را شما باید بین ۴۰ تا ۴۲ کیلوگرم وزن در نظر بگیرید.

 دوام، مقاومت و پایداری در مقابل انواع شرایط جوی، فشار و ضربه بدون شک از جمله ویژگی های اصلی و مهمی است که در زمان خرید شما باید به واسطه نماد استانداردی که بر روی ایزوگام درج شده است در نظر بگیرید.

 بسته بندی رولی 10 متری که جزء بسته بندی های استاندارد است، را نمی توان از جمله ویژگی‌های اصلی ایزوگام در نظر نگرفت.  زیرا بسته بندی خود دلیل بر کیفیت تولید ایزوگام است. چنانچه شما ایزوگام در صادقیه را برای سفارش و خرید انتخاب کنید، قیمت ایزوگام صددرصد به خاطر منصفانه بودن آن شما را شگفت زده خواهد کرد.

کاربرد ایزوگام

ایزوگام در صادقیه را شما می‌توانید برای انواع پشت بام و ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری از مجموعه ایزویک با قیمت مناسب بخواهید؛ چرا که امروزه حتی از انواع ایزوگام برای پوشش دهی کاذب و ایرانیت نیز استفاده می شود و برای بسیاری از مخازن غیر نفتی و آبی نیز می توان بر روی ساختار اصلی ایزوگام حساب کرد.

 البته در این بین، نباید کانال های آبیاری را از یاد برد؛ چرا که برای توزیع آب نیز ایزوگام می‌تواند کاربرد خوبی را ارائه دهد. آن دسته از عزیزانی که در شغل هایی همچون مرغداری و دامداری فعالیت می کنند بهتر است استفاده از این محصول عالی و کاربردی را از یاد نبرند.  امروزه سقف های ساختمان های پیش ساخته، انواع شیروانی و سردخانه را با ایزوگام نیز به شکلی ویژه با پوشش ایزوگام با دوام و مقاومت عالی رو به رو می کنند.

ضرورت استفاده از فلت الیاف شیشه

به نظر شما چرا استفاده از لایه تیشو یا به قول معروف همان فلت الیاف شیشه ای تا این حد برای یک کیفیت ایزوگام مهم است؟

استفاده از لایه تیشو بخاطر استانداردهایی که دارد صددرصد می‌تواند به مقاومت و دوام اصلی ایزوگام کمک کند که از جمله این استانداردها در ابتدای کار، نداشتن هیچ گونه نم و بهم نچسپیدن لایه های ایزوگام است.  چرا که این امر به خاطر استاندارد لایه تیشو به وجود می‌آید.

 همچنین لایه تیشو مرغوب و استاندارد بدون شک ضخامت و سطح یک دستی را به نمایش می گذارد. لبه های آن بدون چین خوردگی نمایش داده می شود و به همین دلیل است که چنانچه از تیشوی مرغوب و با کیفیت برای تولید ایزوگام استفاده شود شما باید قیمت بالاتری را برای خرید در نظر بگیرید.  بدون اغراق ایزوگام در صادقیه با وجود لایه تیشو استاندارد و مرغوب در بین مواد اولیه ایزوگام می‌تواند بهترین انتخاب به حساب آید.

خرید آنلاین ایزوگام در صادقیه

مجموعه با سابقه ایزوایمن در منطقه غرب تهران انواع مختلف ایزوگام در صادقیه را با قیمت های گوناگون و البته منصفانه به شما عزیزان ارائه می دهند.

در این بین، شما می توانید به واسطه مزایای خاصی که برای خرید آنلاین شمرده می شود با کیفیت ترین ایزوگام ها را سفارش داده و در سبد خرید خود جای دهید.  بدون شک خرید آنلاین از یک منبع معتبر اینترنتی می تواند برای شما یک خرید مقرون به صرفه به شمار آید؛ چرا که بدون هزینه رفت و آمد تنها مدل انتخابی خود را مشخص می کنید تا پرسنل مجرب ایزویک برای نصب به محل اعزام شوند.

سخن پایانی

ایزوگام در صادقیه از جمله ایزوگام های با کیفیتی است که شما را از خرید خود پشیمان نمی کند. امروزه کاربرد وسیعی برای انواع ایزوگام با کارخانه های تولیدی متفاوت وجود دارد که هرکدام استاندارد ها و کیفیت های خاصی را برای محصول خود مشخص کرده اند.

چنانچه شما در زمان خرید دغدغه ذهنی خاصی دارید می توانید از تیم پشتیبان این مجموعه برای مشورت استفاده کنید تا بتوانید یک ایزوگام با کیفیت را با قیمت مناسب برای خرید در نظر بگیرید. در عصر حاضر به خاطر پیشرفت تکنولوژی هیچ بهانه ای وجود ندارد که شما برای خرید ایزوگام زمان را به تأخیر بیندازید.

ارسال دیدگاه

پست های مرتبط