ایزوگام های طرح دار چه کاربردی دارند؟

ایزوگام طرح دار (ایزوگام طرح دار استخری )زمانی در طرحهای مختلف ارائه می شوند که فقط در ضد آب بودن نقش نداشته باشد یا برای جلوگیری از اتلاف انرژی یا سایر مزایای استفاده از ایزوگام مورد استفاده قرار نگیرد ، اما می تواند با طرحهای مختلف مورد استفاده قرار گیرد. ، در حالی که قدرت و ثبات خود را حفظ می کند.

کاربردهای ایزوگام طرح دار

کاربرد آن در استفاده از پارکینگ های عمومی و خصوصی

کاربرد آن برای استفاده در نمای ساختمان و ساخت و ساز ساختمان

استفاده از آن در کف و لبه استخرها

کاربرد آن در استفاده از کف و راهروهای ساختمان

می تواند در مکانهای شلوغ مانند معابر که می توانید از اکسیر طرح دار دو لایه استفاده کنید.

بررسی مواد و ضخامت ایزوگام طرح دار

مواد و ضخامت ایزوگام طرح دار بسیار بزرگ و مناسب است. در این نوع ایزوگام ها از روکش فویل 25 تا 32 میکرونی استفاده می شود. این نوع ایزوگام ها علاوه بر ایزوگام های طرح دار ، به ایزوگام های رنگی نیز معروف هستند. اما اشتباه نکنید ؛ برای رنگ آمیزی این نوع ایزوگام ، کاهش خلوص قیر مورد استفاده در آن ضروری نیست.

ایزوگام طرح دار استخر

همانطور که اشاره کردیم یکی از کاربردهای ایزوگام طرح دار در استخرها است که علاوه بر افزایش کارایی که به ایزوگام می دهد و مانع از رطوبت می شود ، دارای ظاهری متفاوت و زیبا است. به دلیل این تفاوت در شکل ایزوگام ، از آن در استخرهای شنا استفاده می شود.

ایزوگام های طرح دار استخر جلوه ای متفاوت به استخرها می دهند و در زیباسازی اولیه استخرها از آنها دوبرابر استفاده می شود.

عملکرد ایزوگام طرح استخر چیست؟

 

استخرهای عایق تنها راه عایق بندی نیست اما باید قبل از عایق بندی شرایط را بررسی کنیم. عایق ممکن است برای مکان مورد نظر مناسب نباشد و برای شما مفید نباشد.

بنابراین ، در انتخاب شرکتی که ایزوگام تولید می کند ، مراقب باشید از طریق بررسی های تخصصی و تخصصی ، بهترین پیشنهادات را برای عایق بندی استخر به عزیزان خود ارائه دهید.

توجه داشته باشید که قبل از ساخت و بهره وری از ایزوگام های الگو ، باید مکان مورد نظر بررسی شود و در صورت نیاز به انجام زیرساخت برای جلوگیری از مشکلاتی که می تواند هزینه های زیادی را برای شما متحمل شود.

مخصوصاً در استخرهای شنا باید از ایزوگامی استفاده شود که آب استخر را به لایه های پایین و پایین هدایت نکند و آب استخر را به سمت راست هدایت کند.

قیمت ایزوگام های طرح دار

در تولید ایزوگام های طرح دار ، شرکت صدف گستر دلیجان از فویل استفاده کرده است که در قیمت ها تأثیر دارد و بیشتر فویل های مورد استفاده در ایزوگام ها از خارج وارد می شوند ، بنابراین نوسانات قیمت در تولید ایزوگام های طرح دار مختلف باعث تغییر در آن می شود. .

لطفا به نکات زیر توجه کنید

برای تهیه ایزوگام طرح دار ، حتما شرایط آب و هوایی منطقه مربوطه را به تولید کننده یادآوری و ذکر کنید.

ایزوگام های طرح دار فویلی گرانتر از ایزوگام های دو لایه ساده هستند.

ایزوگام اکسیر الگویی و همچنین ایزوگام طرح دار یلما ، تمام استانداردهای ایزوگام در تولید آنها رعایت شده و توسط سازمان استاندارد تأیید شده است.

 

قیمت رول ایزوگام طرح دار

 

البته قیمت هر رول طرح دار به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله: نوسانات بازار ، پارچه مورد استفاده ، پلی استر مورد استفاده ، لایه های ایزوگام مربوطه ، اندازه ایزوگام مربوطه ، شکل ظاهری ایزوگام ، که می تواند ساده یا رنگی یا پودری باشد. نایلکسی باشد.

شکل ظاهری ایزوگام در تعیین قیمت ها و همچنین عملکرد ایزوگام نقش مهمی دارد ، زیرا هرچه کیفیت پوشش بالاتر باشد ، ایزوگام مربوطه طولانی تر و ماندگاری آن بهتر است.

ایزوگام استخرانواع ایزوگام برای عایق کاری استخر

انواع مختلف ایزوگام در بازار وجود دارد. انواع مختلفی که هر یک از نظر کیفیت بسیار متفاوت هستند.

انتخاب عایق استخر باید به گونه ای باشد که در برابر رطوبت این محیط مقاوم باشد و کارایی بالایی را نشان دهد. از طرف دیگر ، ظاهر استخر را خراب نکنید. اگر ظاهر استخر برای شما مهم است بهتر است با ایزوگام طرح دار مناسب استخر آشنا شوید. در این بخش ، ما دو عایق ساده و الگو را مقایسه خواهیم کرد:

مقایسه عایق ایزوگام ساده و ایزوگام طرح دار

ایزوگام ساده

ایزوگامهای ساده فقط با فویل آلومینیوم پوشانده می شوند. شکل ظاهری آنها نمای آلومینیومی است و برای تغییر شکل استخر باید یک لایه بیرونی روی آن کار شود.

این ممکن است گاهی به مشکلاتی منجر شود ، بنابراین اگر ظاهر استخر برای شما مهم است ، می توانید انواع دیگر ایزوگام را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که قیمت عایق استخر ساده نسبت به انواع دیگر کمتر است.

ایزوگام طرح دار

ایزوگامهای الگو پس از ایزوگامهای ساده ساخته و طراحی شدند. عملکرد و کارایی بالایی دارند و می توانند به عنوان یک عایق مناسب در قسمت های مختلف عمل کنند. طراحی های زیبا و کارایی بالای این مقره ها ، آنها را به کاندیدایی قدرتمند در انتخاب عایق استخر تبدیل کرده است.

هزینه عایق کاری طرح استخر کمی بالاتر از ایزوگام ساده است. اما در هر زمینه ای نیازهای شما را برآورده می کند.

نکات مهم هنگام خرید ایزوگام استخر

خرید از نمایندگی ایزوگام

سعی کنید دوغاب استخر خود را از فروشندگان بخرید ، تا هزینه عایق کاری استخر مناسب شما باشد.

توجه به شهرت برند ایزوگام

هنگام خرید ایزوگام استخر ، به اعتبار سازنده توجه کنید. شرکت های معتبر توجه بیشتری به کیفیت ایزوگام های تولیدی خود دارند.

توجه به نشان استاندارد ملی: وجود نشان استاندارد ملی بر روی رول ایزوگام به این معنی است که در تولید ایزوگام ، کلیه استانداردها رعایت شده است.

در مورد انتخاب عایق استخر از مشاوره استفاده کنید

هنگام خرید عایق استخر ، با یک مشاور فروش مشورت کنید و کیفیت محصول را در اولویت قرار دهید. هزینه عایق کاری استخر باید در اولویت بعدی باشد.

فعال کردن بیمه و ضمانت ایزوگام: در صورت نیاز به فعال سازی بیمه و ضمانت ، حتماً از آن استفاده کنید تا در صورت نیاز بتوانید از آن استفاده کنید.

ارسال دیدگاه

پست های مرتبط