ایزوگام در شاهین ویلا

ایزوگام در شاهین ویلا

از خدمات ارزنده ای که شرکت ایزو یک در نقاط مختلف تهران و البرز ارائه می دهد می توان به کیفیت فوق العاده خدمات ارائه شده توسط نمایندگی فروش شرکت ایزو یک در شاهین ویلا اشاره کرد. تمامی نمایندگی های ایزو یو در تهران و البرز با این هدف تشکیل شده اند که دسترسی شما عزیزان در این مناطق به ایزوگام، قیر گونی و آسفالت راحت تر شود. در ادامه متن به معرفی شرکت ایزو یک و نمایندگی آن در شاهین ویلا و خدمات ارزنده آن می پردازیم.

اگر می خواهید مکان مد نظرتان مثل استخر، دیواره ها و یا هر مکان دیگر ی را آسفالت کنید می توانید آن را با خیال راحت به نمایندگی شرکت ایزو یک در شاهین ویلا بسپارید. شرکت ایزو یک در شاهین ویلا افراد متخصص در زمینه ایزوگام، یعنی ایزوگام کارهای ماهر و با سابقه ای را استخدام کرده که بتوانند ایزوگام های با کیفیت را به خوبی اجرا کنند تا حداکثر طول عمر خود را به صورت مفید طی کنند.

اجرای ایزوگام نیز به این صورت است که ورقه های لوله ای شکل ایزوگام را پس از انجام زیر سازی های لازم با حرارت به سطح مورد نظر چسبانده و آن را به وسیله فشار، مستحکم می کنند. اجرای این محصول در نگاه اول ساده به نظر می رسد اما باید میزان حرارت وارد شده به ایزوگام به اندازه باشد؛ اگر اندک باشد ایزوگام به خوبی به سطح نمی چسبد و اگر حرارت زیاد باشد باعث سوختگی ایزوگام و عدم کارایی آن می شود.

ایزوگام در شاهین ویلا

ایزوگام کارهایی که در نمایندگی شرکت ایزو یک در شاهین ویلا فعالیت دارند دارای میزان مهارت و تجربه کافی بوده و عمل اجرای ایزوگام زا بسیار خوب انجام می دهند؛ همچنین عمل تعمیر ایزوگام های آسیب دیده نیز به بهترین نحو توسط این افراد در شاهین ویلا انجام می شود. تمامی خدمات مربوط به ایزوگام از طریق همین صفحه از نمایندگی شرکت ایزو یک در شاهین ویلا قابل استفاده است. راه های ارتباطی نیز در همین صفحه درج شده اند.

 

قیر گونی در شاهین ویلا

در این قسمت از متن به معرفی یکی دیگر از خدمات شرکت ایزو یک در شاهین ویلا یعنی معرفی قیر گونی و اجرای آن می پردازیم؛ قیر گونی یک عایق ساز رطوبتی سیاه رنگ است که از زمان های بسیار دور مورد استفاده قرار می گرفته است؛ دلیل قدمت استفاده از آن مربوط به سادگی مواد اولیه آن می باشد چرا که قیر و گونی به راحتی قابل یافت شدن هستند.

اجرای قیر گونی نیز به این صورت بوده که ابتدا قیر را در دمای بالا حرارت می دهند و پس از آن، بر روی سطح مورد نظر ریخته و توسط یک غلتک یا طی آن را بر روی سطح، صاف می کنند، پس از آن یک لایه گونی را بر روی قیر انداخته و دوباره یک لایه قیر بر روی آن ریخته تا مقاومت و قدرت نفوذ ناپذیری آن در برابر آب و رطوبت بالا رود. اگر نیاز به تعداد لایه های بیشتر باشد همین روند دوباره تکرار می شود تا به ضخامت مورد نظر برسد.

طریقه استفاده از قیر گونی، نکات قبل از اجرا، حین اجرا و بعد از اجرای قیر گونی و همچنین تعمیر قیر گونی و شرایط تعویض آن، همگی به قیر گونی کارهایی که در نمایندگی های ایزو یک مشغول فعالیت هستند آموزش داده شده است تا بتوانند به بهترین نحو این خدمت را برای شما عزیزان انجام دهند.

اگر قصد اجرای قیر گونی در یک محل و یا تعمیر قیر گونی های از پیش اجرا شده را دارید می توانید با ایزو یک ارتباط برقرار کرده و از این خدمات با کیفیت بهره مند شوید.

 

آسفالت در شاهین ویلا

آسفالت با کیفیت و مرغوب شاید قیمت بالاتری نسبت به دیگر انواع آسفالت داشته باشد اما به راحتی دچار آسیب دیدگی نمی شود. آسفالت های تولید شده و اجرا شده توسط ایزو یک در شاهین ویلا نیز این ویژگی را داشته و از کیفیت بالا برخوردار هستند.

آسفالت به دلیل این که ویژگی استحکام و مقاومت را نسبت به قیر گونی و ایزوگام بیشتر دارد دارای اجرای دشوار تری بوده و به ماشین آلات گوناگون با توجه به محیطی که قصد آسفالت کاری آن را داریم نیاز داریم؛ اما توجه داشته باشید که تمامی آسفالت ها برای اجرا نیاز به ماشین آلات سنگین ندارند؛ مثلا آسفالتی که در شت بام ساختمان ها اجرا می شود توسط یک غلتک ساده اما کمی درشت اجرا می شود و این به آن دلیل است که اولا در آسفالت پشت بام ساختمان ها بیشتر ویژگی نفوذ ناپذیری رطوبتی مد نظر است نه استحکام؛ و به همین دلیل از مایع آسفالت رقیق تری استفاده می شود. دوما این که ماشین آلات قول پیکر و بزرگ توانایی رفتن به پشت بام خانه ها و ساختمان ها را ندارند و حتی در صورت امکان، باعث آسیب دیدگی ساختمان می شوند. از این ماشین آلات سنگین وزن برای اجرای آسفالت در محیط هایی نظیر پارکینگ ها و پارک ها و جاده ها استفاده می شود.

یکی دیگر از دلایلی که باعث انتخاب دستگاه مناسب برای اجرای آسفالت می شود انواع آسفالت است؛ از جنله انواع آسفالت می توان به آسفالت گرم، آسفالت سرد، آسفالت رویه و آسفالت آستر اشاره کرد که هر کدام بخشی از یک آسفالت کاری کامل را تشخیص می دهند.

آسفالت در شاهین ویلا

آسفالت هایی که معمولا در مکان های پر تردد و پر رفت و آمد اجرا می شوند بعد از گذشت مدت زمانی دچار آسیب از راه های گوناگون می شوند؛ در این موقعیت تعمیر، بهتر از تعویض کردن است و از لحاظ زمان و قیمت به صرفه تر است. عمل تعویض آسفالت، تعمیر آسفالت و در عین حال اجرای اولیه آسفالت، بعلاوه موارد ذکر شده در بالا همگی توسط نمایندگی شرکت ایزو یک در شاهین ویلا با مناسب ترین قیمت قابل اجرا هستند و شما به سادگی می توانید تمامی این خدمات را در شاهین ویلا و یا سایر نقاط تهران و البرز دریافت کنید. شرکت ایزو یک و تمامی نمایندگی های آن همیشه و همه جا با بهترین کارکنان آماده خدمت رسانی با کیفیت بالا و قیمت مناسب به مشتریان است.

ارسال دیدگاه

پست های مرتبط