ایزوگام در فردیس

ایزوگام در فردیس

اگر دیگر مقالات سایت ایزویک را مشاهده کرده باشید تا کنون متوجه شده اید که ایزویک در مناطق مختلف به مشتریان خدمت رسانی می کند. موردی که در این مقاله می خواهیم به بررسی آن بپردازیم خدمات شرکت ایزویک در فردیس است که در زمینه ایزوگام، قیر گونی و آسفالت است.

ایزوگام هایی که توسط شرکت ایزویک در فردیس عرضه می شوند دارای کیفیت بالایی بوده که باعث ماندگاری بالای ایزوگام ها می شود، ایزوگام های با کیفیت، توسط ایزوگام کارهای ماهر اجرا می شوند تا بازدهی بالاتری داشته باشند.

قیر، ماده اصلی است که ایزوگام از آن تشکیل شده است و در بخش های مختلف کاربرد دارد. از ایزوگام می توان به عنوان یک عایق ساز رطوبتی و گرمایی در پشت بام ساختمان ها استفاده کرد چرا که ورق آلومینیومی که به عنوان روکش در ایزوگام استفاده می شود مانع از جذب کامل نور و گرمای خورشید می شود و از طرفی نیز ویژگی اصلی ایزوگام، جلوگیری از نفوذ رطوبت است.

ایزوگام در فردیس

اجرای ایزوگام شاید در نگاه اول، اندکی ساده به نظر برسد اما این گونه نیست و برای اجرای با کیفیت و صحیح، نیاز است که از ایزوگام کارهای خبره استفاده شود تا محصول، طول عمر خود را به صورت طبیعی طی کند. یکی از نکات که باعث عدم کارایی ایزوگام می شود، کم و یا زیاد بودن حرارت وارد بر ایزوگام حین چسباندن آن به سطح مورد نظر است. از دیگر نکات می توان به زیر سازی و آماده سازی سطح اجرا اشاره کرد که باید کاملا تمیز و مسطح باشد.

ایزوگام در فردیس توسط شرکت ایزویک به راحتی و با بهره گیری از برترین ابزوگام کارها اجرا می شود تا شما مشتریان عزیز بتوانید کیفیت و قیمت مناسب ایزوگام در فردیس را تجربه کنید. برای دریافت خدمات ایزوگام در فردیس می توانید یا از طریق سایت اقدام کرده و یا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

ایزویک از جمله برندهای معتبر اجرا و تعمیر ایزوگام است که در نقاط زیادی از تهران و البرز دارای شعبه و شهرت است. شهرت شرکت ایزویک به دلیل کیفیت بالای آن در ارائه محصولات و خدمات به مشتریان است. یکی ویگر از خدماتی که شرکت ایزویک در ارائه آن از تبحر بالایی برخوردار است، تعمیر ایزوگام های از پیش اجرا شده است که نیاز به تعمیر پیدا کرده اند.

 

قیر گونی در فردیس

ایزویک در فردیس خدمات قیر گونی نظیر اجرا و تعمیر و فروش را انجام می دهد که همگی آن ها توسط افراد مهارت دیده انجام می شوند.

در ابتدا با اجزای اصلی قیر گونی که همان قیر و گونی است به طور مختصر آشنا می شویم؛ اجرای قیر گونی به این سورت است که قیر با کیفیت و مرغوب را به طور کاملا صاف و یک دست بر روی سطح مورد نظر که می تواند پشت بام، کف و یا هر مکان دیگری باشد پخش کرده و سپس یک لایه گونی کنفی را روی آن پهن می کنند و بدای استحکام آن، دوباره یک لایه قیر را بر روی سطح گونی پخش می کنند؛ به این نوع اجرای قیر گونی، قیر گونه یک لایه گفته می شود که اگر یک لایه دیگر گونی و قیر به آن بیفزاییم باعث تشکیل قیر گونی دو لایه می شود و به همین صورت تعداد لایه های قیر گونی می تواند بیشتر شود.

قیرگونی در فردیس

قیر گونی و ایزوگام هر دو وظیفه دارند که مانع از رسیدن رطوبت به سطوحی شوند که ایزوگام و قیر گونی بر روی آن اجرا شده است. اما قیر گونی نسبت به ایزوگام دارای قدمت بیشتری است و استفاده از آن در گذشته بیشتر بوده است؛ امروزه ایزوگام بیشتر از قیر گونی کاربرد داشته چرا که اجرای آن راحت تر از قیر گونی است.

برای اجرای قیر گونی نیاز است که قیر دارای دمای بسیار بالایی باشد تا به راحتی اجرا شود و به همین دلیل اگر بخواهید خودتان قیر گونی را اجرا کنید و یا آن را به افراد غیر ماهر بسپارید ممکن است دچار سوختگی های شدیدی شوید. همچنین تمامی تعمیرات قیر گونی آسیب دیده، توسط قیر گونی کارهای ایزویک در فردیس انجام می شود و شما به راحتی می توانید تمامی این خدمات را دریافت کنید.

 

آسفالت در فردیس

موارد مصرف آسفالت، از ایزوگام و قیر گونی بیشتر است و در مکان های بیشتری می توان از آن استفاده کرد. همانطور که گفته شد ایزوگام و قیر گونی به عنوان عایق رطوبتی به کار می روند اما آسفالت برای افزایش استحکام و مقاومت نیز به کار می رود. با توجه به نوع استفاده از آسفالت، میران ترکیب مواد اولیه آن نیز متفاوت خواهد بود. شرکت ایزویک در فردیس توانسته است آسفالت های مختلفی را برای کاربردهای مختلف تولید کند و توسط دستگاه های پیشرفته و مورد نیاز به اجرا برساند که تمامی این ها باعث افزایش کارایی آسفالت شده و فروش این محصول را بیشتر کرده است.

آسفالت در فردیس

آسفالت از شن و ماسه و قیر تشکیل شده که هر سه ماده به صورت جدا گانه نیز دارای قدرت استحکام پذیری بالایی هستند و ترکیب آن ها با یکدیگر علاوه بر استحکام، باعث جلوگیری از نفوذ رطوبت نیز می شود و همین باعث شده که از نوعی از آسفالت بتوان برای پشت بام خانه ها و سایر ساختمان ها استفاده کرد. البته به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از قیر گونی و آسفالت در پشت بام ها ممکن است دمای ساختمان را بالا ببرد و همچنین دمای خودش نیز بالا رود که در هر دو صورت باعث وارد شدن خساراتی به شما خواهد شد که برای جلوگیری از نفوذ این خسارات، بهتر است از لایه پوششی مناسب بر روی آسفالت و قیر گونی استفاده کرد.

ثبت سفارش و استفاده از خدمات ایزویک در فردیس از طرق مختلفی امکان پذیر است و یکی از آسان ترین راه های آن، تماس با شماره های درج شده در سایت است. شما در حین تماس می توانید سوالات و ابهامات خود را در زمینه این سه محصول بپرسید تا به صورت رایگان مشاورین ایزویک به تمامی سوالاتتان پاسخ دهند. برای کاهش هزینه های احتمالی و اضافی، بهتر است خدمات ایزوگام، قیر گونی و آسفالت را از ایزویک در فردیس تهیه کنید.

ارسال دیدگاه

پست های مرتبط