ایزوگام در نسیم شهر

ایزوگام در نسیم شهر

ایزوگام از می توان از جمله عایق سازهای رطوبتی به شمار آورد که در عصر حاضر کاربرد بسیار گسترده تری نسبت به قبل پیدا کرده است و افراد برای عایق سازی مکان های مختلف به آن نیاز دارند. در این متن سعی بر آن است که در رابطه با ایزوگام در نسیم شهر، قیر گونی در نسیم شهر و آسفالت در نسیم شهر، توضیحات مختصر و مفیدی خدمت شما عزیزان ارائه گردد تا بتوانید با شرکت معتبر ایزو یک و نمایندگی آن در نسیم شهر آشنا شوید و از خدمات ارزنده و با کیفیت این شرکت نیز استفاده کنید.

ایزوگام دارای انواع مختلفی است و هر کدام از انواع آن در مکان های گوناگون کاربرد دارند‌؛ از جمله انواع ایزوگام می توان به ایزوگام های دارای روکش آلومینیومی، روکش سنگ ریزه و بدون روکش اشاره کرد که همگی توسط شرکت ایزو یک قابل اجرا و نصب هستند. ایزوگام های دارای روکش سنگ ریزه معمولا جنبه تزیینی دارند و در مکان هایی که در دید رس هستند بیشتر استفاده می شود؛ ایزوگام های بدون روکش نیز معمولا در زیر سازی، مثلا در پس ساختمان یا در کف و دیواره آشپزخانه و سرویس بهداشتی استفاده می شود؛ ایزوگام دارای روکش آلومینیوم نیز به دلیل انعکاس بالای نور خورشید و عدم جذب گرما، در مکان هایی که در دسترس نور خورشید هستند استفاده می شود.

ایزوگام در نسیم شهر

برای یافتن اطلاعات کامل تر و دقیق تر در رابطه با انواع ایزوگام، اجرا و تعمیر آن می توانید با شماره درج سده در سایت تماس بگیرید تا مشاورین شرکت ایزو یک در نسیم شهر به صورت رایگان به سوالات شما در این زمینه پاسخ دهند؛ همچنین می توانید با دادن مشخصات لازم در رابطه با محیط مد نظرتان نظیر مساحت، نیاز به تعمیر و یا اجرای اولیه، هزینه تقریبی اجرای ایزوگام در محل مد نظرتان را به دست آورید.

ایزو یک همیشه و در همه جا به دنبال ارائه خدمات مفید و ارزنده به مشتریان، جهت رفاه حال آن ها و همچنین جلب رضایت آن ها است و به همین دلیل از بهترین مواد اولیه و همچنین بهترین ایزوگام کارها در نسیم شهر و سایر مناطق استان تهران و البرز است.

 

قیر گونی در نسیم شهر

همانطور که در ابتدای متن به شما عزیزان قول دادیم اکنون نوبت به معرفی قیر گونی در نسیم شهر رسیده است؛ قیر گونی از دو جزء ساده قیر و گونی تشکیل شده است؛ کاربرد قیر گونی به دلیل اجرای دشوارتر آن نسبت به ایزوگام، محدود تر است و در برخی مکان ها نظیر پی و کف ساختمان ها و دیواره منابع ذخیره کننده آب استفاده می شود؛ از گذشته های دور استفاده از قیر گونی رایج بوده و تا امروزه نیز ادامه دارد.

در قسمت ایزوگام در نسیم شهر اشاره شد که یک نوع از ایزوگام دارای روکش آلومینیومی است و نور خورشید را جذب نمی کند و به همین دلیل در مکان های باز از آن استفاده می شود؛ اما قیر گونی در عین این که دارای رنگ تیره است روکش ندارد و نور و گرمای خورشید را به خوبی جذب می کند و این عمل بسیار مضر بوده و علاوه بر کاهش طول عمر قیر گونی، باعث بالا رفتن دمای ساختمان نیز می شود از همین رو باید از یک لایه محافظتی که قدرت عدم جذب نور و گرما را داشته باشد بر روی قیر گونی اجرا شده استفاده کرد. تمامی نکاتی که باعث کاهش و یا افزایش طول عمر قیر گونی می شوند توسط قیر گونی کارهای ماهر شرکت ایزو یک در نسیم شهر به شما آموزش داده می شود.

قیر گونی با توجه به این که مواد اولیه آن دارای چه کیفیتی بوده و همچنین این که توسط چه کسی و با چه مهارتی اجرا شده است ممکن است در گذر زمان دچار آسیب بشود و کارایی خود را از دست دهد. در این حالت اگر آسیب دیدگی خفیف باشد می توان آن را تعمیر کرد اما در غیر این صورت قیر گونی به صورت کامل باید تعویض شود. در هر دو حالت ممکن قیر گونی کارهای ایزو یک در نسیم شهر می توانند وارد عمل شوند و این مشکل را حل کنند.

قیرگونی در نسیم شهر

قیر گونی دارای اجرای دشوار تری نسبت به ایزوگام می باشد و این ممکن است به دلیل مایع بودن قیر و همچنین عمل حرارت دهی آن قبل از اجرا باشد. متخصصین و مشاورین ایزو یک در این زمینه نیز آمادگی پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان را دارند. همین حالا از طریق راه های ارتباطی می توانید اقدام به دریافت مشاوره رایگان و با دریافت خدمت کنید.

آسفالت در نسیم شهر

آسفالت از جمله مواردی است که علاوه بر عایق سازی رطوبتی، به عنوان یک سطح مستحکم و مقاوم برای جاده ها و در راه سازی نیز استفاده می شود. از جمله موارد استفاده از آسفالت علاوه بر کوچه و خیابان و جاده، می توان به کف پارکینگ های شخصی و عمومی، کف پارک ها، پشت بام خانه ها و ساختمان ها، حیاط مدرسه و یا خانه ها اشاره کرد.

برای هر کدام از مکان های نام برده شده، از آسفالت با غلظت متفاوت و مناسب با آن محیط استفاده می شود؛ علاوه بر آن، با توجه به محیط و غلظت متفاوت آسفالت، از ماشین آلات و تجهیزات متفاوتی نیز استفاده می شود که تمامی این موارد باعث تفاوت در قیمت آسفالت و اجرای آن می شوند. برای اطلاع از هزینه تقریبی آسفالت کاری محل مورد نظرتان می توانید همین حالا با مشاورین ایزو یک ارتباط برقرار کرده و از این موضوع مطلع شوید.

آسفالت های از پیش اجرا شده معمولا در اثر تردد زیاد و با عوامل محیطی لطمه می بینند که به راحتی توسط آسفالت کارهای ایزو یک در نسیم شهر تعمیر می شوند.

شما در هر لحظه چه در نسیم شهر و چه در دیگر مناطق تهران و البرز می توانید از همه خدمات ایزو یک بهره مند شوید فقط کافی است که از طریق زاه های ارتباطی که در همین صفحه در اختیار تان گذاشته شده است اقدام به دریافت خدمت مد نظرتان کنید تا در اولین فرصت، ایزوگام کارها، آسفالت کارها و قیر گونی کارهای شرکت ایزو یک برای اجرای خدمات به محل مراجعه کنند.

ارسال دیدگاه

پست های مرتبط