آسفالت در صبا شهر

ایزوگام در هشتگرد

هشتگرد نیز از جمله مناطقی است که مردم آن به دنبال دریافت خدمات خوب و با کیفیت هستند و حاضرند برای دریافت خدمات با کیفیت، جست و جو های فراوانی کرده و حتی مبلغ بیشتری پرداخت کنند. ما متن حاضر را در این مقاله فراهم آورده ایم تا شما بدون دردسر و لا مبلغی بسیار مناسب بتوانید تمامی خدمات مربوط به ایزوگام، قیر گونی و آسفالت را به دست آورید؛ تحقق این خواسته با شرکت ایزو یک و نمایندگی آن در هشتگرد امکان پذیر است که در ادامه مفصل تر درباره آن صحبت خواهیم کرد.

ایزوگام کاربردهای مختلفی دارد و در بخش های مختلفی به کار می رود اما این که کدام ایزوگام برای کدام مکان مناسب است یک امر تخصصی تر است که ما قادر به پاسخگویی در این باره نیستیم و برای دریافت پاسخ این گونه سوالات باید با تیم مشاورین ایزو یک در نمایندگی هشتگرد تماس بگیرید.

ایزوگام در مهر شهر

معمولا ایزوگام ها به سه دسته کلی تقسیم می شوند؛ ایزوگام های بدون روکش دسته اول هستند که برای دیواره ها و زیر سازی دستشویی، حمام و امثالهم به کار برده می شوند؛ دسته دوم ایزوگام ها با روکش سنگ ریزه های رنگی هستند که برای مکان هایی که بیشتر در دید هستند به کار برده می شوند و دسته سوم و دسته آخر، ایزوگام با روکش آلومینیوم هستند که رنگ نقره ای دارند و نسبت به دو نوع دیگر نام برده، کاربرد بیشتری داشته و در میان ما شناخته تر است. ایزوگام با روکش آلومینیوم برای مکان های بازی که در معرض تابش نور خورشید قرار دارند استفاده می شود تا نور خورشید و گرمای آن را بازتاب کند و مانع از بالاتر رفتن دمای ساختمان می شود. این نوع ایزوگام برای پشت بام خانه ها بسیار کاربرد دارد.

برای خرید، تعمیر و یا اجرای ایزوگام می توانید تمامی این خدمات را از نمایندگی ایزو یک در هشتگرد تهیه کنید و کیفیت و قیمت مناسب را با هم تجربه کنید.

 

قیر گونی در هشتگرد

قیر گونی از گونی و قیر تهیه می شود و برای جلوگیری از نفوذ رطوبت و آب به کار می رود؛ برای استفاده از قیر گونی و اجرای آن ابتدا باید اطلاعات لازم و کافی در این زمینه را به دست آورید. برای مثال برای برخی مکان ها از قیر گونی یک لایه که تنها از دو لایه قیر و یک لایه گونی تهیه می شود، استفاده می شود و این تشخیص باید توسط تیم متخصص ایزو یک در هشتگرد تشخیص داده شود.

قیر گونی با تعداد لایه بیشتر برای جاهایی به کار می رود که قیر گونی باید از استحکام بیشتر و بالا تری برخوردار باشد و یا این که امکان نفوذ رطوبت بسیار بالا است و با قیر گونی با تعداد لایه های بیشتر باید از آن جلوگیری شود.

قیر گونی نیز مانند سایر فراورده های قیری، نظیر آسفالت و ایزوگام دارای رنگی تیره و سیاه است. اگر از قیر گونی برای مکان های سر باز نظیر پشت بام ساختمان استفاده شود این رنگ تیره باعث جذب بالای نور و گرمای خورشید می شود؛ در نتیجه ممکن است باعث بالا رفتن دمای ساختمان و دمای قیر گونی شود که در نتیجه قیر گونی آسیب می بیند و نیاز به تعمیر و یا تعویض پیدا می کند. در این مرحله نیز تیم ایزو یک در هشتگرد وارد عمل شده و تعمیرات و مراقبت های لازم را برای شما انجام می دهد.

اما اگر شما از همان ابتدا اجرای قیر گونی، ایزوگام و خدماتی از این قبیل را به ایزو یک بسپارید دچار مشکلاتی از این قبیل نخواهید شد چرا که مراقبت های لازم از قیر گونی و یا دیگر خدمات، همان ابتدا توسط قیر گونی کار های ماهر و خبره تیم ایزو یک در اختیار شما قرار می گیرد تا به هیچ وجه ایزوگام، قیر گونی و آسفالت زود تر از عمر طبیعی خود دچار آسیب نشوند و به تعمیر نیاز پیدا نکنند. از جمله این مراقبت ها می توان به استفاده از روکش برای قیر گونی و همچنین عدم برخورد آهک و شفته آهک با قیر گونی اشاره کرد چرا که باعث فاسد شدن قیر گونی می شوند.

حال که تا حدودی با قیر گونی و نمایندگی معتبر اجرا، فروش و تعمیر آن در هشتگرد، یعنی نمایندگی شرکت ایزو یک آشنا شده اید می توانید هر چه سریعتر نسبت به دریافت این خدمات اقدام کنید و بهترین قیر گونی کار ها را برای اجرای خدمت مد نظرتان در محل داشته باشید.

 

آسفالت در هشتگرد

آسفالت نیز مورد استفاده در محل های مختلفی است و کاربرد گسترده ای دارد؛ آسفالت برای اجرای صحیح نیاز به ماشین آلات پیشرفته و گوناگونی دارد که استفاده از آن ها نیز به مکانی دارد که می خواهید آن را آسفالت کاری کنید. مثلا هرگز ماشین آلات با وزن های سنگین را نمی توان برای محلی مثل پشت بام استفاده کرد زیرا باعث خرابی ساختمان خواهد شد. ماشین آلات صاف کاری آسفالت معمولا برای آسفالت کاری جاده ها به کار می رود که به راحتی می توان از آن ها استفاده کرد. یکی از دلایلی که باعث می شود تجهیزات و ماشین آلات برای اجرای آسفالت در محل های مختلف با یکدیگر تفاوت داشته باشند، تفاوت در غلظت آسفالت های مورد استفاده در مکان ای مختلف است. مثلا در آسفالت پشت بام با برخی وسیله های ساده نظیر غلتک می توان اجرای آسفالت را انجام داد اما در آسفالت جاده ها و خیابان ها، پارک ها و پارکینگ ها نیاز است که از ماشین آلات پیشرفته تری استفاده شود.

آسفالت نیز دارای انواعی است که از جمله آن ها می توان به آسفالت گرم، آسفالت سرد، آسفالت رویه و آسفالت آستر اشاره کرد که کاربرد آن در هر محل را متخصصان این زمینه که در تیم پشتیبانی و مشاوره رایگان ایزو یک فعالیت دارند تشخیص می دهند.

آسفالت در مهر شهر

برا دریافت این اطلاعات و همچنین اطلاعاتی درباره قیمت و همچنین نحوه ثبت سفارش و دیگر موارد می توانید خیلی راحت با ایزو یک و تیم آن ارتباط برقرار کنید و قیر گونی کار، آسفالت کار و یا ایزوگام کار ماهر ایزو یک را در هشتگرد برای اجرای خدمت داشته باشید.

 

ارسال دیدگاه

پست های مرتبط