پیمانکار اسفالت در تهران

شرکت آسفالت در تهران

شرکت آسفالت در تهران مقاصد گوناگونی را دنبال می‌کند. خدمات متنوع این شرکت‌ها از قیرگونی ساده پشت‌بام گرفته تا آسفالت کاری طرح‌های بزرگ پل‌سازی و شهرسازی را شامل می‌شود، زیرا اجرای آسفالت به دلیل عایق‌بندی سطوح در برابر رطوبت، اهمیت از اهمیت زیادی برخوردار می‌باشد.

به همین علت پشت‌بام‌ها و فضاهایی که بیشتر در معرض بارش باران هستند با استفاده از آسفالت ‌کاری به‌ خوبی عایق می‌شوند.

آسفالت‌کاری در تهران باید توسط افراد متخصص و ماشین‌آلات مخصوص انجام گیرد. در صورتی ‌که این کار توسط افراد ناشی انجام شود کیفیت کار به شدت کاهش ‌یافته و حتی می‌تواند منجر به بروز خسارت شود.

شما می‌توانید به‌ منظور اجرای آسفالت در تهران به شرکت ایزویک مراجعه کنید. این مجموعه با داشتن کادر مجرب و حرفه‌ای که در زمینه آسفالت‌کاری از تجربه کافی برخوردارند، خیال مشتری را از بابت آسفالت‌کاری بی‌عیب و نقص سطوح مورد نظر، راحت کند.

شرکت آسفالت در تهران

شاید این مطالب نیز برای شما مفید باشد:

خدمات ارائه ‌شده توسط شرکت آسفالت ‌کاری در تهران

همان‌گونه که اشاره شد شرکت‌های آسفالت‌ کاری، خدمات متنوعی را به مشتریان خود ارائه می‌کند. در ادامه با معرفی برخی از خدمات شرکت آسفالت در تهران در کنار شما هستیم. این خدمات عبارت‌اند از:

  • آسفالت‌کاری حیاط مدارس و دانشگاه‌ها
  • اجرای لکه‌گیری آسفالت
  • ‌‌‌‌نصب و اجرای آسفالت پشت‌بام آپارتمان‌ها و ساختمان‌ها
  • اجرای آسفالت‌کاری در خیابان‌ها و محله‌ها
  • درزگیری توسط آسفالت
  • تعمیر گودی و ترک آسفالت با کمک آسفالت‌کاران باتجربه در سریع‌ترین زمان
  • قیر پاشی با استفاده از قیر اصلاح ‌شده

انواع آسفالت کدامند؟

آسفالت‌کاری در تهران با استفاده از انواع مختلف این متریال صورت می‌گیرد. شاید جالب باشد بدانید آسفالت‌ها نیز همانند سایر عایق‌های رطوبتی، انواع مختلفی دارند.

از این رو باید در نظر داشته باشید که انتخاب آسفالت باید با سطحی که قرار است مورد عایق‌ کاری قرار گیرد متناسب باشد.

به‌ طور کلی آسفالت‌ها به سه دسته آسفالت گرم، آسفالت سرد و آسفالت حفاظتی، تقسیم می‌شوند. هر کدام از این محصولات دارای ویژگی‌های خاصی بوده و طول عمر مختلف دارند. بر همین اساس لازم دانستیم تا به صورت تک به تک در مورد آنها توضیح دهیم:

‌‌‌آسفالت گرم

آسفالت گرم از ترکیب قیر گرم با مصالح سنگی تولید می‌شود. دمای مورد نیاز برای تهیه این آسفالت، دمایی مابین 110 الی 160 درجه سانتی گراد است.

این آسفالت به ‌صورت گرم توسط کامیون به محل مورد نظر حمل شده و با استفاده از دست یا دستگاه‌های مکانیزه، پخش می‌شود. طبق عقیده کارشناسان شرکت آسفالت در تهران، آسفالت گرم به دلیل مقاومت بالا برای آسفالت‌ کاری خیابان‌ها و فرودگاه‌ها بسیار مناسب است.

توجه داشته باشید که آسفالت گرم، خود  به انواع مختلفی طبقه ‌بندی می‌شود. این متریال عبارتند از:

آسفالت رویه یا توپکا

این نوع از آسفالت گرم به علت اینکه در سطح بیرونی آسفالت مورد استفاده قرار می‌گیرد حتماً باید از مقاومت بالایی در برابر شرایط آب و هوایی برخوردار باشد.

همچنین لازم است این نوع از آسفالت، مقاومت کافی برای تحمل بارهای سنگین و ترافیک زیاد را داشته باشد. متخصصین آسفالت‌ کاری در تهران معتقدند این نوع از آسفالت به دلیل مقاومت بالا جزو بهترین نوع آسفالت به شمار می‌آید.

آسفالت آستر یا بیندر

این نوع از آسفالت از ترکیب دانه‌های درشت‌تر سنگ با پودر سیمان تشکیل‌ شده و مابین آسفالت رویه و اساس قیری قرار می‌گیرد.

البته آسفالت قیری در صورت عدم وجود اساس قیری، بر روی اساس سنگی نیز قابل ‌اجرا است. به عبارت ساده‌تر این نوع از آسفالت بین زیرسازی و روکش آسفالت پخش می‌شود.

توجه داشته باشید که میزان استفاده از سنگ و پودر سیمان در آسفالت آستر به نوع کاربری این آسفالت بستگی دارد.

شرکت آسفالت ‌کاری در تهران

آسفالت متخلخل

آسفالت‌کاران باتجربه شرکت آسفالت در تهران، آسفالت متخلخل را به ‌عنوان یکی دیگر از انواع آسفالت گرم، معرفی می‌کنند.

این آسفالت، ترکیب مصالح ساختمانی با قیر خالص است. هنگام ساخت این لایه از آسفالت، قیر خالص و تازه را با لایه‌های شکسته سنگ‌ها، مخلوط می‌کنند. میانگین قطر سنگ‌های به ‌کار رفته در تولید این لایه، حدود 25 الی 40 میلی‌متر است.

نکته جالب هنگام آسفالت ‌کاری، کوبیده شدن آسفالت گرم پس از اجرای آن است. کوبیده شدن آسفالت، کاهش 80 درصدی ضخامت این متریال را در پی دارد.

به ‌طور مثال اگر ضخامت اولیه آسفالت پس از پخش، 5 سانتی‌متر باشد با کوبیده شدن، ارتفاع آن به 1 سانتی‌متر کاهش می‌یابد.

البته طبق عقیده کارشناسان آسفالت ‌کاری در تهران، این لایه به دلیل ساختار خاص آن، جهت استفاده در سطح و روسازی آسفالت مناسب نیست.

آسفالت سرد

این نوع از آسفالت که با نام تراشه آسفالت نیز شناخته می‌شود از طریق مخلوط کردن قیر محلول با سنگ‌دانه‌ها، تولید می‌شود.

این نوع از آسفالت توسط آسفالت‌ کاران باتجربه شرکت آسفالت در تهران در دمای محیط مخلوط شده و در همان دما، پخش می‌شود.

شایان ذکر است که آسفالت سرد از قابلیت حمل در مسافت‌های طولانی بدون از دست دادن کیفیت برخوردار است. از آسفالت سرد درترمیم و تعمیر آسفالت راه‌ها و کف سازی سالن‌های ورزشی، استفاده می‌شود.

آسفالت سطحی یا حفاظتی

آسفالت سطحی ترکیباتی همانند آسفالت گرم دارد؛ اما قطر ترکیبات آن، کمتر از آسفالت گرم است. این نوع از آسفالت، ترکیبی از مصالح سنگی و قیر بوده و با ضخامتی در حدود 25 میلی‌متر، قابل ‌اجرا می‌باشد.

از این نوع آسفالت برای آسفالت ‌کاری راه‌های فرعی یا خیابان‌هایی با ترافیک سبک، استفاده می‌شود. در واقع آسفالت سطحی به ‌عنوان لایه محافظ عمل کرده و مانع از فرسایش لایه اصلی می‌شود.

از آسفالت سطحی، روی پشت‌بام‌ها و به‌ منظور لایه محافظ ایزوگام نیز استفاده می‌کنند.

قیمت آسفالت‌کاری در تهران

در تعیین قیمت آسفالت کاری در تهران فاکتورهای مختلفی مد نظر گرفته می‌شوند. یکی از مهم‌ترین این فاکتورها، مواد به ‌کار رفته در تولید آسفالت است.

هر اندازه متریال مصرفی در تولید آسفالت از مواد باکیفیت باشد، به همان اندازه، قیمت آسفالت‌ افزایش پیدا می‌کند.

کارشناسان شرکت آسفالت در تهران، متراژ مکانی را که آسفالت‌ کاری بر روی آن صورت می‌گیرد را از دیگر عوامل تأثیرگذار در قیمت آسفالت می‌دانند.

همان‌ گونه که مشخص است هر اندازه متراژ سطح مد نظر، بیشتر باشد قیمت این عملیات نیز افزایش خواهد یافت. همچنین تخصص و دقت تیم اجرایی نیز در قیمت تمام‌شده آسفالت بسیار مؤثر است.

قیمت آسفالت‌کاری در تهران

سخن آخر

امروزه استفاده از آسفالت به ‌منظور عایق‌کاری محیط‌های مختلف، به دلیل مقاومت بالای این متریال با استقبال فراوان مشتریان مواجه شده است.

در این میان پیدا کردن شرکت معتبر که بتوان به عملکرد آن اطمینان داشت جزو دغدغه‌های افراد برای آسفالت ‌کاری محسوب می‌شود. از شناخته‌ شده‌ترین شرکت‌های فعال در زمینه آسفالت‌کاری در تهران، شرکت ایزویک است.

این شرکت با داشتن کادر مجرب و حرفه‌ای و ماشین‌آلات مکانیزه جهت زیرسازی و پخش آسفالت، کلیه خدمات آسفالت‌کاری را به مشتریان خود ارائه می‌کند.

شما می‌توانید با مراجعه به مجموعه ایزویک که به ‌عنوان معتبرترین شرکت آسفالت در تهران فعالیت می‌کند، از کارشناسان این مرکز، مشاوره رایگان دریافت کنید.

از دیگر ویژگی‌های شرکت ایزویک، منصفانه بودن تعرفه‌ها در این مجموعه می‌باشد. به ‌این ‌ترتیب شما می‌توانید با مراجعه به ایزویک، ضمن اطمینان از مناسب بودن قیمت آسفالت در این مرکز، نسبت به آسفالت ‌کاری مکان مورد نظر خود در سریع‌ترین زمان، اقدام کنید.

ارسال دیدگاه

پست های مرتبط