فروش ایزوگام ارزان

در عصر حاضر به دلیل افزایش سرسام‌آور هزینه‌های عایق‌کاری ساختمان، خرید و فروش ایزوگام ارزان به دغدغه‌ای مهم برای خریداران و فروشندگان این محصول تبدیل شده است.

البته فروش ایزوگام با قیمت ارزان ممکن است در بالا بودن کیفیت آن شبهه ایجاد نماید؛ اما در صورت خرید این محصول از مراکز معتبر، خیال خود را از بابت کیفیت ایزوگام خریداری شده در عین ارزان بودن آن، راحت خواهید کرد.

از مراکز معتبر و فعال در فروش ایزوگام می‌توان به شرکت خوش‌نام ایزویک اشاره نمود. شرکت ایزویک، از جمله شرکت‌های باسابقه در حوزه فروش انواع ایزوگام‌های دارای سطح کیفی استاندارد می‌باشد.

این شرکت همواره می‌کوشد تا در راستای مشتری مداری، ایزوگام‌های خود را با قیمتی بسیار مناسب و بدون واسطه به دست مشتریان عزیز برساند.

با مراجعه و خرید ایزوگام از شرکت ایزویک، صرفه‌جویی چشم‌گیری در هزینه‌های خرید و نصب ایزوگام خواهید داشت.

فروش ایزوگام ارزان

شاید این مطالب نیز برای شما مفید باشد:

عوامل مؤثر بر قیمت ایزوگام

خرید ایزوگام با قیمت مناسب و ارزان از بین نمایندگی‌ها و مراکز فروش بی‌شماری که در این زمینه ایجاد شده‌اند، امری مشکل و زمان‌بر است؛ بنابراین شناخت عواملی که در قیمت ایزوگام نقش بسزایی دارند تا حدودی ‌به خرید اصولی این محصول کمک خواهد نمود. برخی از عواملی که در فروش ایزوگام ارزان مؤثر می‌باشند عبارت‌اند از:

ایزوگام دارای نشان استاندارد باشد

طی سالیان اخیر به دلیل افزایش هزینه‌های ساختمان‌سازی، این صنعت با افت شدیدی مواجه شده است. این امر موجب بروز نوسانات بسیاری در قیمت ایزوگام نیز شده و نقش زیادی در کاهش مرغوبیت ایزوگام داشته است.

بنابراین شناسایی محصول باکیفیت مستلزم داشتن نشان ملی استاندارد می‌باشد. ایزوگام‌هایی که نشان استاندارد داشته باشند دارای مرغوبیت و کیفیت بالا در مواد تشکیل‌ دهنده خود می‌باشند.

این امر موجب افزایش طول عمر ایزوگام و افزایش کیفیت عایق‌کاری ساختمان می‌شود. لازم به ذکر است ایزوگام‌های استاندارد قیمت بالاتری نیز خواهند داشت.

ایزوگام دارای ضمانت ‌نامه و بیمه‌ نامه معتبر باشد

از دیگر مواردی که در قیمت ایزوگام تأثیرگذار است داشتن ضمانت ‌نامه و بیمه‌ نامه از شرکت‌های معتبر است. ایزوگام داری ضمانت‌ نامه، خدمات پس از فروش نیز خواهد داشت.

بنابراین افراد می‌توانند با اطمینان خاطر بیشتری نسبت به خرید ایزوگام باکیفیت اقدام نمایند؛ زیرا در صورت آسیب ایزوگام می‌توانند با استفاده از خدمات پس از فروش ایزوگام ارزان و بیمه ‌نامه ارائه‌ شده توسط شرکت، بدون هیچ هزینه‌ای ایزوگام خود را تعمیر نمایند.

همچنین ضمانت ‌نامه و بیمه ‌نامه معتبر، خود به ‌تنهایی نشان‌ دهنده مرغوبیت و کیفیت بالای ایزوگام می‌باشد.

شرایط جوی

شرایط جوی و آب‌ و هوای منطقه از دیگر عوامل مؤثر درتعیین قیمت ایزوگام می‌باشد. به طور معمول ایزوگام‌های مورد استفاده در مناطق سردسیر و بارانی دارای کیفیت بالاتری نسبت به ایزوگام‌های معمولی می‌باشند؛ بنابراین قیمت بالاتری نیز نسبت به اقسام دیگر ایزوگام خواهند داشت.

مکان مورد استفاده ایزوگام

ایزوگام‌هایی که در مناطق مختلف نسب می‌شوند تفاوت‌های فراوانی با یکدیگر دارند. به طور مثال در مناطقی که بارندگی زیاد است از ایزوگام‌های که دارای فویل آلومینیومی در ترکیب خود هستند استفاده می‌شود.

به طور طبیعی ایزوگام فویل دار قیمت بالاتری نسبت به ایزوگام ساده خواهد داشت. البته تفاوت قیمت بین اقسام مختلف ایزوگام در مراکز فروش ایزوگام معتبر، بسیار ناچیز می‌باشد.

نوع ایزوگام مورد استفاده

از دیگر مواردی که در قیمت‌گذاری و فروش ایزوگام ارزان نقش دارد، نوع ایزوگام و کیفیت مواد تشکیل‌دهنده آن است. ایزوگام‌ها در انواع و طرح‌های مختلفی تولید و به بازار ارائه می‌شوند.

برخی از این ایزوگام‌ها ساده و برخی روکش‌دار و طرح دار می‌باشند. استفاده از انواع مختلف ایزوگام متناسب با شرایط ساختمان و محل مورد نظر برای نصب، انجام می‌پذیرد.

نوع ساده ایزوگام در مناطقی که در معرض نور مستقیم خورشید قرار ندارند استفاده می‌شود و قیمت کمتری نسبت به انواع روکش‌دار و یا طرح دار دارد.

 قیمت ایزوگام

نکات مهم در خرید ایزوگام ارزان

موارد بسیاری سبب ارزان بودن ایزوگام مورد نیاز برای عایق‌ کاری می‌شود. همان ‌طور که گران بودن ایزوگام دلیل بر باکیفیت بودن این محصول نیست، ارزان بودن آن نیز نشان‌ دهنده بی‌کیفیت بودن این محصول نمی‌باشد؛ بنابراین تهیه ایزوگام از شرکت‌های معتبر لازمه خرید ایزوگام مرغوب با قیمت مناسب می‌باشد؛ بنابراین در هنگام خرید ایزوگام همواره موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  • خرید مستقیم از کارخانه انجام دهید. این کار باعث حذف واسطه‌ها و دسترسی مستقیم به محصولات کارخانه خواهد شد. با حذف واسطه‌ها، شاهد صرفه‌جویی بالا در هزینه‌های خود خواهید بود.
  • سعی کنید خرید خود را به صورت اینترنتی انجام دهید. امروزه تمامی شرکت‌های فروش ایزوگام ارزان معتبر دارای وب‌سایت و سامانه فروش آنلاین می‌باشند؛ بنابراین می‌توانید پس از انجام مشاوره و کسب راهنمایی‌های لازم، نسبت به خرید آنلاین ایزوگام از این مراکز اقدام نمایید.
  • در صورت مراجعه حضوری برای خرید ایزوگام، از معتبر بودن مرکز فروش اطمینان حاصل نمایید. این مراکز با معرفی انواع ایزوگام و ارائه اطلاعات مفید در مورد کیفیت آن، باعث می‌شوند تا خریدی سریع و مطمئن و با قیمت مناسب داشته باشید.
  • خرید عمده ایزوگام از دیگر دلایل ارزان بودن آن است. البته این خرید برای شرکت‌های ساختمان‌سازی و پیمانکاران مناسب می‌باشد. خرید عمده باعث تهیه ایزوگام به قیمت بسیار مناسب‌تر می‌شود. این امر در صرفه‌جویی هزینه‌های ساختمان‌سازی بسیار حائز اهمیت می‌باشد.
  • یکی دیگر از دلایل ارزان بودن ایزوگام، استفاده از پودرهای معدنی به جای قیر خالص در ساختار این محصول است. این کار باعث ارزان‌تر شدن ایزوگام می‌شود؛ اما به همان مقدار کیفیت ایزوگام را نیز کاهش می‌دهد؛ بنابراین در صورت خرید ایزوگام دارای پودرهای معدنی، پس از مدتی ناچار به تعمیر یا تعویض ایزوگام خواهید بود؛ بنابراین خرید این نوع از ایزوگام به دلیل ارزان بودن آن، موجب هدر رفت زمان و انرژی و همچنین افزایش هزینه‌های عایق‌کاری ساختمان خواهد شد.
نکات مهم در خرید ایزوگام ارزان

جمع بندی مطالب

شرکت ایزویک، یکی از معتبرترین و باسابقه‌ترین مراکز فروش ایزوگام ارزان می‌باشد. محصولات ارائه ‌شده توسط این شرکت همگی دارای کیفیت بالا و در عین حال قیمت مناسب می‌باشند.

همچنین این محصولات از برندهای معتبر و استاندارد تهیه می‌شوند. با مراجعه به این شرکت می‌توانید ضمن خرید ایزوگام باکیفیت و با قیمت مناسب، از خدمات پس از فروش آن نیز بهره‌مند شوید.

همچنین در صورت نیاز به خرید آنلاین ایزوگام می‌توانید با مشاوران ایزویک در تماس بوده و تمام اطلاعات مفید در تهیه ایزوگام مناسب برای ساختمان خود را کسب نمایید. علاوه بر آن، خرید آنلاین از شرکت ایزویک باعث صرفه‌جویی بالا در زمان و هزینه‌های شما خواهد شد.

ارسال دیدگاه

پست های مرتبط