فروش و نصب ایزوگام در تهران

فروش و نصب ایزوگام در تهران از جمله امور تخصصی بوده و لازم است در این مورد به مراکز معتبر مراجعه شود. ایزوگام‌ها، عایق‌های رطوبتی پیش‌ساخته هستند که به علت کیفیت بالا در عایق‌بندی ساختمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. در این میان، قیمت و همچنین نحوه صحیح نصب ایزوگام از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

یکی از شرکت‌های معتبر و فعال در زمینه نصب و فروش ایزوگام، شرکت ایزویک می‌باشد. این شرکت با داشتن کادر حرفه‌ای و متخصص که در کار نصب و اجرای ایزوگام از تجربه بالایی برخوردارند می‌تواند خیال مشتریان را از جهت ایزوگام کاری بی‌نقص ساختمان، مراکز اداری و تفریحی و … راحت کرده و با عملکرد صحیح خود، رضایت مشتریان را جلب نماید.

فروش و نصب ایزوگام در تهران

شاید این مطالب نیز برای شما مفید باشد:

نکات مهم قبل از ایزوگام کاری

اگر قصد نصب ایزوگام بر روی پشت‌بام و یا سایر نقاط ساختمان را دارید لازم است تا به نکاتی توجه داشته باشید. رعایت این نکات می‌تواند موجب خرید بهترین متریال و اجرای ایزوگام به بهترین شکل ممکن شود. نکات نصب ایزوگام که باید موردتوجه قرار گیرند عبارت‌اند از:

انتخاب و استفاده از ایزوگام مرغوب

به هنگام مراجعه به مراکز فروش و نصب ایزوگام در تهران حتماً باید در انتخاب ایزوگام مرغوب و باکیفیت دقت کنید؛ زیرا حتی اگر نصاب، کار نصب را به بهترین شکل انجام دهد، در صورتی‌ که ایزوگام استفاده‌ شده از کیفیت مناسبی برخوردار نباشد این محصول دوام و ماندگاری چندانی نخواهد داشت؛ بنابراین برای اینکه نتیجه کار خوب بوده و عایق بندی از استحکام مناسبی نیز برخوردار باشد، حتماً باید از برندهای خوش‌نام برای خرید ایزوگام استفاده کنید.

آماده کردن سطوح برای ایزوگام

از آنجایی که هر اندازه سطح مورد نظر تمیزتر باشد، چسبندگی ایزوگام به شکل بهتری انجام شده و امکان خرابی آن نیز کاهش پیدا می‌کند، آماده کردن سطح از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود.

تمیز کردن سطوح معمولاً از طریق جارو کردن و یا شستن آن انجام می‌گیرد. در این زمینه لازم است تا هرگونه کثیفی و گرد و غبار از بین برود. البته در صورت شستن سطوح باید تا خشک شدن کامل سطح مورد نظر صبر کرده و سپس نسبت به ایزوگام کاری اقدام شود.

تنظیم شیب سطح

نکته مهم دیگر در نصب ایزوگام که از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است ایجاد شیب مناسب برای ایزوگام است. قابل‌ ذکر است در صورتی‌ که آب با سرعت از محل خارج شود، امکان نشت آن نیز کمتر خواهد بود؛ بنابراین نصابان باتجربه شرکت فروش و نصب ایزوگام در تهران همواره تلاش می‌کنند تا شیب سطح را به سمت خروجی آب تنظیم کنند.

همچنین وجود چاله در سطح مورد نظر، موجب جمع شدن آب در آن شده و امکان خراب شدن ایزوگام را فراهم می‌کند؛ بنابراین قبل از نصب ایزوگام در پشت‌بام و یا سطوح دیگر، این نکته باید مورد بررسی قرار گیرد.

زمان مناسب برای ایزوگام

برای نصب و اجرای ایزوگام، لازم است تا فصل مناسبی در نظر گرفته شود. توجه به اقلیم منطقه‌ای که در آن ساکن هستید یکی از نکات مهم برای انتخاب فصل نصب ایزوگام می‌باشد.

درصورتی‌که در مناطقی سکونت دارید که زمستان‌های سرد و پربرف و بهار و پاییزهای پربارانی را شاهد هستید لازم است که نصب عایق رطوبتی در فصل تابستان صورت گیرد؛ اما اگر در مناطقی زندگی می‌کنید که تابستان‌های بسیار گرمی دارد نصب ایزوگام در فصل بهار و پاییز گزینه مناسبی برای این مناطق خواهد بود.

به‌ طور کلی بهتر است ایزوگام کاری ساختمان در فصلی که احتمال بارندگی اندک است، صورت گیرد، زیرا به عقیده کارشناسان شرکت فروش و نصب ایزوگام در تهران، در این فصول پروسه عایق‌بندی دقیق و بی‌عیب و نقص انجام خواهد شد.

نصب ایزوگام در تهران

دسرسی به ابزار لازم برای ایزوگام

در ابتدا و پیش از شروع نصب ایزوگام باید ابزار و وسایل مورد نیاز را در اختیار داشته باشید. ابزار مورد احتیاج برای نصب ایزوگام شامل چراغ‌های تک شعله و یا چند شعله، کپسول گاز، جارو، ماله، کفش، دستکش مناسب برای کار و … هستند.

هزینه موردنیاز برای خرید و نصب ایزوگام

یکی از سؤالات مهمی که برای افراد هنگام خرید و نصب ایزوگام مطرح می‌شود این است که هزینه اجرای این عملیات چقدر خواهد بود؟

 فاکتورهای مختلفی در قیمت تمام شده خرید و نصب ایزوگام تأثیرگذار هستند که برای نمونه به برخی از این موارد اشاره می‌کنیم:

یکی از مهم‌ترین پارامترها در تعیین هزینه ایزوگام، نوع ایزوگام و برند ایزوگام است. به این ترتیب که هر اندازه برند تولیدکننده ایزوگام معتبر بوده و کیفیت مواد اولیه مورد استفاده در محصول بیشتر باشد، قیمت ایزوگام نیز بالاتر خواهد بود.

علاوه بر این متراژ ایزوگام مورد نیاز برای پوشش سطح مورد نظر هم در قیمت تمام‌ شده خرید تأثیرگذار می‌باشد.

طبق نظر کارشناسان فروش و نصب ایزوگام در تهران یکی دیگر از عوامل موثر در هزینه اجرای ایزوگام، میزان تعمیرات و زیرسازی سطوح مورد نظر است. البته قیمت و تعداد رول‌های استفاده شده نیز یکی دیگر از عوامل مهمی است که در هزینه نهایی خرید و اجرای ایزوگام نقش دارد.

خصوصیات نصاب حرفه‌ای ایزوگام

پیدا کردن ایزوگام کار حرفه‌ای که بتواند پشت‌بام، استخر، حمام و … را به صورت دقیق ایزوگام نماید یکی از دغدغه‌های افراد است. ایزوگام کاری جزو مشاغلی است که باید به‌ صورت تخصصی انجام گیرد؛ زیرا اگر ایزوگام کاری به‌ صورت حرفه‌ای انجام نگیرد امکان دارد هم در حین نصب و هم پس از نصب ایزوگام برای ساکنین ساختمان ایجاد مشکل نماید.

به همین علت به ‌کار گیری نیروی حرفه‌ای که با نحوه نصب و اجرای صحیح ایزوگام آشنایی داشته باشند، امری ضروری می‌باشد.

در مورد اجرای ایزوگام همواره توصیه می‌شود از خدمات مراکز مجاز در این زمینه بهره‌مند شوید. اگر چه امکان دارد در این مراکز، قیمت تمام شده ایزوگام کاری، اندکی بیشتر از مراکز دیگر باشد؛ اما این کار می‌تواند به شما این اطمینان را بدهد که کار نصب به‌ صورت تخصصی توسط این شرکت‌ها انجام خواهد شد.

جمع‌بندی

یکی از شرکت‌ها معتبر در زمینه فروش و نصب ایزوگام در تهران،شرکت ایزویک است. این مرکز با داشتن نیروی کار باتجربه و کارآزموده، خدمات خود را به ‌صورت تخصصی به مشتریان ارائه می‌دهد. با مراجعه به این مرکز، شما میتوانید از بابت هزینه ها نیز آسوده خاطر باشید.

در صورت نیاز با مراجعه به شرکت ایزویک، از خدمات مشاوره‌ای کارشناسان این شرکت نیز استفاده کنید. از مزیت‌های دیگر این مجموعه می‌توان به تهیه ایزوگام از این مرکز توسط مشتریان اشاره کرد. این امر موجب سرعت گرفتن پروسه خرید و اجرای ایزوگام شده و کاهش هزینه‌ها را برای افراد به دنبال خواهد داشت.

ارسال دیدگاه

پست های مرتبط