مرکز خرید ایزوگام در تهران

امروزه ایزوگام به عنوان عایق رطوبتی پیش‌ساخته، جایگزین مناسبی برای آسفالت در مکان‌های مختلف شده است. البته پیدا کردن ایزوگام باکیفیت و نصاب حرفه‌ای که بتواند عایق‌کاری را به بهترین شکل انجام دهد به یکی از دغدغه‌های افراد، هنگام نیاز به ایزوگام کاری تبدیل شده است؛ اما با وجود شرکت معتبر ایزویک که به عنوان مرکز خرید ایزوگام در تهران نیزفعالیت می‌کند جای هیچ‌گونه نگرانی برای افراد باقی نمی‌ماند.

مرکز خرید ایزوگام در تهران

این شرکت با بهره‌گیری از بهترین برندهای ایزوگام موجود در بازار و همچنین نیروی کار مجرب، تمام تلاش خود را در جهت ارائه خدمات بی‌نقص و جلب رضایت مشتریان به کار می‌برد.

شاید این مطالب نیز برای شما مفید باشد:

ویژگی‌های بهترین مرکز ایزوگام

شاید شما هم جزو افرادی هستید که به دنبال خرید و نصب ایزوگام باکیفیت همراه با بیمه‌نامه معتبر می‌باشند. امکان دارد تمام تلاش خود را برای پیدا کردن محصولی با کیفیت عالی که قیمت مناسبی نیز داشته باشد به کار برده باشید؛ اما موفق به خرید محصول دلخواه خود نشوید.

در این حالت مراجعه به مرکز خرید و فروش ایزوگام که بتوانید بهترین برند ایزوگام را با قیمت مناسب از آنجا تهیه کنید مشکلات شما را در این زمینه برطرف خواهد کرد. لازمه این کار، آشنایی با ویژگی‌های این مراکز است.

از جمله ویژگی‌های بهترین نمایندگی فروش ایزوگام می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

وجود برندهای معتبر ایزوگام در نمایندگی‌های مجاز

استفاده از برندهای مطرح و شناخته شده ایزوگام، موجب افزایش کارایی و طول عمر عایق بندی ساختمان می‌شود؛ زیرا برندهای معتبر از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت برای تولید ایزوگام بهره می‌برند. از این رو در مرکز خرید ایزوگام در تهران از برترین برندها برای فروش و نصب ایزوگام استفاده می‌شود.

حذف تمامی واسطه‌ها

یکی از دلایل بالا بودن قیمت تمام شده ایزوگام برای مشتریان، وجود واسطه‌ها در این بازار است. این در حالی است که افراد از طریق مراجعه به نمایندگی معتبر فروش ایزوگام می‌توانند با از بین بردن واسطه‌ها، بهترین محصولات را با قیمت مناسب و از مراکز معتبر تهیه نمایند. این امر در کاهش هزینه تمام شده برای مشتری تأثیر مستقیم دارد.

دریافت مشاوره رایگان

بسیاری از افراد در شناخت ایزوگام مرغوب هیچ تخصصی ندارند. از این رو به علت عدم آگاهی از نحوه خرید محصول باکیفیت، این امکان وجود دارد که با خرید جنس نامرغوب، دچار مشکل شوند؛ اما استفاده از خدمات ارائه شده توسط مشاورین زبده می‌تواند موجب انتخاب آگاهانه و خرید ایزوگام باکیفیت توسط افراد شود.

کارشناسان نمایندگی مجاز ایزوگام در مورد شناخت بهترین برندهای ایزوگام تولید شده، دانش کافی را داشته و می‌توانند با ارائه مشاوره به صورت رایگان، مشتریان را در جهت خرید هوشمندانه راهنمایی نمایند.

سهولت ثبت سفارش

مراجعه به بازار و تهیه ایزوگام، جزو سخت‌ترین قسمت‌های خرید و ایزوگام کاری محسوب می‌شود. به همین علت مرکز خرید ایزوگام در تهران امکان خرید آنلاین این محصولات را برای مشتریان خود فراهم کرده است.

به این صورت که افراد می‌توانند به صورت آنلاین وارد سایت شرکت شده و پس از بازدید از ایزوگام‌های موجود و آگاهی از قیمت محصولات برندهای مختلف، سفارش خرید خود را به صورت آنلاین ثبت نمایند.

پس از ثبت سفارش توسط مشتری، نصابان حرفه‌ای این شرکت با حضور در محل مورد نظر مشتری، نسبت به اجرای ایزوگام اقدام می‌کنند.

 خرید ایزوگام همراه با ضمانت و بیمه‌نامه

دریافت ضمانت‌نامه و بیمه‌نامه معتبر از نمایندگی فروش ایزوگام می‌تواند موجب آسودگی خیال افراد شود. ایزوگام‌های مرغوب دارای بیمه‌نامه هستند که در صورت بروز مشکل هنگام نصب و پس از آن، شرکت طبق بیمه‌نامه موظف است خسارات به وجود آمده را به ‌صورت رایگان برطرف نماید.

همچنین شرکت‌های معتبر با ارائه ضمانت‌نامه به مشتری، خدمات فروش محصولات خود را پشتیبانی می‌کنند؛ بنابراین افراد می‌توانند با خرید ایزوگام از مراکز معتبر، بهترین محصولات را با مناسب‌ترین قیمت‌ها تهیه کرده و از بابت خدمات پس از فروش، هیچ‌گونه نگرانی نداشته باشند.

خرید ایزوگام در تهران

عوامل موثر در تعیین قیمت ایزوگام

عوامل مختلفی در قیمت ایزوگام نقش دارد. کارشناسان مرکز خرید ایزوگام در تهران، قیمت مواد اولیه به کار رفته در تولید ایزوگام را از مؤلفه‌های تأثیرگذار در قیمت تمام شده این محصول می‌دانند. در ادامه مطلب، عوامل تأثیرگذار در قیمت ایزوگام را بررسی می‌کنیم:

نقش فویل آلومینیومی در قیمت ایزوگام

یکی از عوامل مهم تأثیرگذار در قیمت ایزوگام، فویل آلومینیومی است. این ورقه در قسمت خارجی ایزوگام برای زیباتر دیده شدن و افزایش خاصیت عایق بندی آن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

فویل‌های آلومینیومی در رنگ و طرح‌های متنوع تولید می‌شوند. با توجه به وارداتی بودن فویل‌های آلومینیومی، نوسانات بازار بر روی قیمت این محصول تأثیر گذاشته و موجب بالا رفتن هر ساله قیمت آن می‌شود.

نقش الیاف تیشو در قیمت ایزوگام

از دیگر مواد مورد نیاز برای تولید ایزوگام، الیاف تیشو یا همان پشم شیشه است. این الیاف در لایه‌های بیرونی ایزوگام مورد استفاده قرار گرفته و پایداری بیشتر این محصول را در پی دارد.

البته به علت وارداتی بودن این الیاف و با توجه به نوسانات بازار ارز، الیاف تیشو با افزایش قیمت مواجه شده و همین امر در افزایش قیمت ایزوگام تأثیر گذاشته است.

نقش قیر در قیمت ایزوگام

ماده‌ای که در تهیه ایزوگام از بیشترین سهم برخوردار است، قیر می‌باشد. در تولید ایزوگام معمولاً از قیر پالایشگاهی و قیر دمیده استفاده می‌شود. کارشناسان مرکز خرید ایزوگام در تهران عقیده دارند که تغییر قیمت قیر در بازار بر روی قیمت تمام ‌شده ایزوگام، تأثیر مستقیم می‌گذارد.

نقش پلی‌استر در قیمت ایزوگام

از دیگر مواد مورد استفاده در ایزوگام، پلی‌استر است. این الیاف به صورت لایه‌ای درون ایزوگام قرار گرفته و موجب نفوذ بیشتر قیر به داخل ایزوگام می‌شود. این ماده نیز همانند سایر مواد در تعیین قیمت ایزوگام نقش دارد.

نقش مکان نصب در قیمت ایزوگام

از آنجایی که نصب ایزوگام در قسمت‌های مختلف ساختمان انجام می‌گیرد، ایزوگام‌هایی باکیفیت‌های مختلف در مکان‌های متفاوت استفاده می‌شود. به عنوان مثال در پی و فونداسیون ساختمان می‌توان از ایزوگام ساده استفاده کرد.

فروشگاه ایزوگام در تهران

در صورتی که برای نقاطی همانند پشت‌بام لازم است از ایزوگام‌هایی که از پوشش فویلی برخوردارند استفاده شود. با این توضیحات، مشخص است که ساده و یا فویل دار بودن ایزوگام در تعیین قیمت نهایی این محصول مؤثر خواهد بود.

جمع‌بندی

خرید و نصب ایزوگام، پروسه‌ای پیچیده است. به‌ گونه‌ای که افراد غیرمتخصص از عهده این کار برنمی‌آیند. از این رو سپردن این کار به دست افرادی که در این زمینه، کار بلد هستند گزینه مناسبی می‌باشد.

شرکت ایزویک که بهترین مرکز خرید ایزوگام در تهران است و پخش عمده ایزوگام و نصب آن را بر عهده دارد می‌تواند به شما در زمینه خرید انواع ایزوگام برای استفاده در هر مکانی کمک کند.

همچنین کارشناسان این شرکت با توجه به تجربه بالای خود، توانایی لازم برای ارائه بهترین مشاوره در جهت خرید ایزوگام باکیفیت به مشتریان خود را دارند.

ارسال دیدگاه

پست های مرتبط