نصب ایزوگام در تهرانپارس

عایق رطوبتی و نصب ایزوگام در تهرانپارس از جمله دغدغه‌هایی است که ساکنین این منطقه در حوزه عایق‌کاری دارند. نصب عایق‌های رطوبتی در پشت بام و دیگر قسمت‌های ساختمان ها می‌تواند موجب جلوگیری از نفوذ نم به ساختمان شود.

این امر نیز نقش مهمی در حفظ استحکام و افزایش طول عمر سازه‌ها دارد. از این رو صاحبان ساختمان ها با توجه به وضعیت آب و هوایی، از انواع ایزوگام‌ها استفاده کرده و سعی در عایق بندی رطوبتی ساختمان ها دارند.

اگر شما هم ساکن منطقه تهرانپارس هستید و درصدد عایق بندی ساختمان خود می‌باشید می‌توانید از خدمات شرکت ایزویک استفاده نمایید.

این مرکز با بهره‌مندی از کادری حرفه ای، نصب ایزوگام در این منطقه را در اسرع وقت و به صورت باکیفیت انجام می‌دهد.

شاید این مطالب نیز برای شما مفید باشد:

انتخاب بهترین ایزوگام برای نصب

افرادی که نسبت به تهیه و نصب ایزوگام اقدام می‌کنند حتماً قصد دارند تا بهترین این مصالح را تهیه کنند؛ اما این کار بدون آگاهی داشتن از مشخصات بهترین ایزوگام، امکان‌پذیر نخواهد بود.

زمانی که می‌خواهید ایزوگامی مناسب تهیه کنید باید به این موضوع دقت نمایید که متریال به کار رفته در تولید آن از انواع مواد اولیه باکیفیت باشد. برای اطمینان از این موضوع، کافی است برچسب موجود بر روی عایق را بررسی کنید.

نصب ایزوگام در تهرانپارس

سعی کنید این محصولات را از میان ایزوگام‌های برندهای معتبر تهیه کنید. در ضمن دقت کنید که بسته‌بندی این مصالح به صورت اصولی انجام شده و علامت استاندارد بر روی آنها وجود داشته باشد.

در صورتی که در این زمینه تجربه‌ای ندارید توصیه می شود از خدمات شرکت‌هایی که در حوزه نصب ایزوگام در تهرانپارس فعالیت دارند استفاده کنید.

این شرکت‌ها، مشاوره‌های لازم را به شما ارائه کرده و حتی در برخی موارد، ایزوگام‌هایی باکیفیت را به فروش می‌رسانند و شما می توانید از میان این آنها، محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید.

نصب اصولی ایزوگام

حال که عایقی باکیفیت تهیه کردید، نوبت آن می‌رسد تا گام‌های اساسی در زمینه نصب اصولی این عایق‌ها بردارید.

از آنجایی که نصب ایزوگام پشت بام و دیگر قسمت‌های ساختمان نیاز به تخصص و ابزارآلات مناسب دارد، توصیه می‌شود از خدمات نصاب حرفه ای ایزوگام کمک بگیرید.

این افراد با مراحل و نحوه نصب اصولی ایزوگام آشنایی دارند. از این رو می‌توانید این عایق‌های رطوبتی را باکیفیت بالا و در مدت زمان کم، نصب نمایید.

مراحل نصب ایزوگام

نصابان حرفه ای ایزوگام به دلیل تخصص و تجربه بالایی که در این زمینه دارند به خوبی می‌دانند که لازم است چه مراحلی برای نصب این مصالح طی شود. به همین جهت نیز نصب ایزوگام توسط آنها به صورت استاندارد خواهد بود.

مراحل نصب ایزوگام به شرح زیر است:

تمیز کردن سطح

اولین اقدام در نصب ایزوگام، این است که سطح پشت بام، کف ساختمان و … به صورت کامل تمیز شود، زیرا ممکن است در این سطوح، آلودگی‌هایی نظیر آشغال، گردوغبار و … وجود داشته و این امر مانع از چسبیدن مناسب ایزوگام به سطح مورد نظر شود.

به همین جهت مجریان نصب ایزوگام در تهرانپارس نسبت به این موضوع حساس بوده و در اولین گام، سطح مورد نظر را با شستشو و یا جارو کردن، تمیز می‌کنند.

درزگیری سطح

در مرحله بعد، در صورتی که در سطح مورد نظر، شکاف، ترک و یا ایرادی وجود داشته باشد باید اقدامات لازم صورت گرفته و این ایرادات رفع شوند.

طبق آموزش نصب ایزوگام، در صورتی که درزگیری سطح به درستی انجام نشود احتمال دارد عایق بندی به صورت اصولی نبوده و با نفوذ نم و در نتیجه، بروز مشکلات بعدی در ساختمان مواجه شوید.

شیب بندی سطح

پس از طی کردن این مراحل باید شیب بندی سطح انجام شود. این شیب بندی باید به گونه‌ای باشد که آب جمع شده در سطح مورد نظر مانند پشت بام و یا کف سرویس بهداشتی و یا آشپزخانه، به سمت خروجی آب هدایت شود.

از این رو مهم است که شیب بندی سطح به صورت حرفه ای انجام شود.

نصب ایزوگام

در مرحله آخر نوبت به نصب ایزوگام می‌رسد. در این مرحله باید به یک سری نکات توجه شود تا کیفیت کار، ارتقا یابد.

مجریان نصب ایزوگام در تهرانپارس برای نصب اصولی این مصالح، ابتدا رول‌های ایزوگام را در یک طرف قرار می‌دهند تا تمامی آنها در یک جهت باز شوند.

سپس حرارت لازم را توسط کپسول گاز و چراغ تک و یا چند شعله ایجاد کرده و رول‌ها را لایه به لایه باز کرده و به سطح مورد نظر می‌چسبانند.

نکات مهم در نصب ایزوگام در تهرانپارس

عامل دیگر در نصب اصولی این عایق‌ها، آشنایی با نکات نصب ایزوگام است. این نکات عبارتند از:

  • نصب ایزوگام بر روی سطح صاف: دقت داشته باشید که به منظور افزایش کیفیت کار باید سطح مورد نظر فاقد هرگونه برآمدگی و فرورفتگی باشد.
  • نصب ایزوگام در شرایط آب و هوایی مناسب: در صورتی که ساعاتی قبل از شروع نصب عایق رطوبتی، بارندگی رخ داده است از نصب این مصالح خودداری کنید. در ضمن نصب ایزوگام در دمای کمتر از 5 درجه سانتی‌گراد، کاری نادرست است، زیرا در این حالت، خاصیت الاستیکی ایزوگام از بین می‌رود.
  • خشک و تمیز بودن سطح کار: در صورت نصب ایزوگام در تهرانپارس، سطح کار باید کاملاً تمیز باشد. در ضمن قبل از شروع نصب، مطمئن شوید که سطح مورد نظر کاملاً خشک است.
  • توجه به همپوشانی رول‌های ایزوگام: لایه‌های ایزوگام باید با هم همپوشانی داشته باشند تا هیچ قسمتی بدون پوشش باقی نماند.
ایزوگام در تهرانپارس

هزینه نصبایزوگام در تهرانپارس

هزینه نصب ایزوگام، یکی از دغدغه‌هایی است که صاحبان ساختمان ها با آن روبرو هستند. برای برآورد این هزینه‌ها باید به پارامترهای مختلفی دقت شود.

یکی از این پارامترها، متراژ سطح مورد نظر است. در صورتی که متراژ سطح کار زیاد باشد طبیعتاً هزینه عایق بندی نیز زیاد خواهد و بالعکس.

از دیگر پارامترها می‌توان به کیفیت ایزوگام خریداری شده، دستمزد نصاب، مدت زمان انجام کار و … اشاره کرد.

سخن پایانی

عایق بندی ساختمان از مسائل مهمی است که باید دقت کافی در آن به خرج داده شده و در این کار از افراد حرفه ای استفاده شود. به همین جهت نیز توصیه می‌شود از خدمات شرکت‌های معتبر فعال در این زمینه استفاده کنید.

در صورتی که ساختمان مورد نظر در منطقه تهرانپارس قرار دارد می‌توانید از خدمات مجموعه ایزویک استفاده کنید.

این مرکز به عنوان مجری نصب ایزوگام در تهرانپارس آماده است تا شما را در این امر راهنمایی کند. شما با استفاده از خدمات این مجموعه می‌توانید بهترین ایزوگام‌ها را در اختیار داشته و به مجرب‌ترین نصابان دسترسی داشته باشید.

ارسال دیدگاه

پست های مرتبط