نصب ایزوگام در تهران

نصب ایزوگام در تهران یک کار تخصصی است و نصاب ایزوگام در تهران توسط ایزو یک، یکی از مطمئن ترین نصاب های تهران است. اما بهتر است در مورد آن اطلاعات کامل داشته باشید تا هنگام نصب توسط نصاب ایزوگام ، در صورت وجود مشکل در کار ، وی را یادآوری کنید. این بدان معناست که ما انواع ایزوگام و بهترین مارک های این محصول را می شناسیم و می دانیم کدام نوع ایزوگام محصولی است که ما به آن نیاز داریم و از آن استفاده می کنیم. در مورد شرایط نگهداری آن قبل و بعد از نصب و همچنین زیرساخت های مناسب قبل از نصب اطلاعات کافی داشته باشید.

علامت استاندارد علامت اعتبار ایزوگام

یکی از مهمترین مواردی که باید قبل از خرید عایق رطوبتی بدانید این است که ایزوگام مورد نظر شما توسط سازمان استاندارد تأیید شده است یا خیر. و آیا سطح کیفی مطلوب این سازمان را مشاهده کرده است یا خیر؟ به طور کلی ، ایزوگام مورد استفاده باید دارای علامت استاندارد باشد و مورد تایید این سازمان باشد. در غیر اینصورت در کمترین زمان ممکن آسیب می بیند و باید دوباره تعویض شود.

نحوه اعتبارسنجی علامت استاندارد

توجه داشته باشید که فقط درج علامت استاندارد بر روی محصول به معنای استاندارد بودن کالا نیست. برای اطمینان از اصالت علامت استاندارد ایزوگام ، تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که کد استاندارد روی محصول را به سیستم 10001517 پیامک کنید. مصرف کنندگان می توانند با ارسال کد 10 رقمی زیر علامت استاندارد روی محصول به شماره ، تمام اطلاعات مربوط به پروانه کاربرد استاندارد آرم را در تلفن همراه خود دریافت کنند.

پس از ارسال پیامک ، اطلاعات مربوط به کد استاندارد ذکر شده ، از جمله نام محصول ، نام واحد تولیدی ، استان و شهر تولید ، نوع استاندارد (اجباری و تشویقی) ، وضعیت پروانه (معتبر یا نامعتبر) ، تاریخ اعتبار مجوز از علامت استاندارد از طریق این سیستم ، مردم مطلع می شوند.

محصول باکیفیت

علی رغم اینکه ایزوگام یک محصول استاندارد اجباری است و قطعاً باید از خرید محصولاتی که علامت استاندارد معتبر ندارند خودداری کنید ، فقط داشتن علامت استاندارد به معنای کیفیت محصول نیست و فقط به معنای رعایت حداقل کیفیت در تولید است از محصول. بنابراین برای شناسایی ایزوگام با کیفیت کمی مهارت لازم است که برخی از آنها در اینجا توضیح داده می شوند.

اولین نکته ای که باید به خاطر داشته باشید این است که وزن ایزوگام خوب کمتر از 40 کیلوگرم نیست و ضخامت ایزگوم فویل دو لایه 3.5 تا 4 میلی متر است. آنها دارای ضخامت 3.5 تا 4 میلی متر ، دو لایه و یک لایه هستند که برای نصب روی سقف ، توالت ، پارکینگ و … مناسب هستند.

از نظر شکل ظاهری ، ایزوگام محصولی یکنواخت و دارای انعطاف پذیری بالا است. هنگام تا شدن شکسته نمی شود و فویل ترک نمی خورد.

ایزوگام ضعیف بوی نامطبوعی دارد که مانند دیزل صنعتی (مازوت) یا بوی اسید است.

یک قطعه کوچک ایزوگام را برش دهید و آن را در فریزر یا هر مکان سرد دیگری به مدت 2-3 ساعت نگه دارید. بعد از این مدت آن را خنک کنید. اگر از ناحیه خم شده ترک بخورد ، مواد آن کاملاً غیر استاندارد است. در غیر این صورت می توان تشخیص داد که در برابر سرما مقاوم است.

لایه بیرونی یا پوسته خارجی را لمس کنید. اگر ماده سیاه ناشی از قیر و پلیمر به دست شما نچسبد ، به این معنی است که ایزوگام از کیفیت بالایی برخوردار است.

توجه داشته باشید که در نوع ایزوگام مناسب ، ضخامت آن باید در کل سطح یکنواخت باشد.

نصاب ایزوگام در تهران

طبقه بندی ایزوگام ها بر اساس مواد تشکیل دهنده آنها

ایزوگام های پلیمری

 

ایزوگام های پلیمری از 60 تا 70٪ قیر خالص ، یک لایه فویل آلومینیوم با ضخامت 14 تا 16 میکرون ، یک لایه بافت ، یک لایه پلی استر ، پودر تالک ، کاه و گونی پلاستیکی تشکیل شده است. سایر ویژگی های عایق پلیمر با کیفیت بالا و دوام آنها.

ایزوگامهای دمیده شده

 

عایق دمیده شده از قیر دمیده ، یک لایه فویل آلومینیوم با ضخامت 14 تا 16 میکرون ، یک لایه دستمال کاغذی ، یک لایه پلی استر ، یک گونی پلاستیکی و پودر تالک تشکیل شده است. مقره های دمیده از کیفیت پایین تری نسبت به ایزوگام های پلیمری برخوردار هستند.

۲. طبقه بندی ایزوگام ها بر اساس پوشش آنها

ایزوگام های روکش دار (فویل)

 

از این نوع عایق ها برای عایق بندی سطوحی مانند سقف هایی که در معرض تابش مستقیم خورشید هستند استفاده می شود.

ایزوگام های بدون روکش (ساده)

 

این نوع ایزوگام برای سطوحی استفاده می شود که به عنوان عایق استفاده می شود. مثل توالت فرنگی

ایزوگام های سنگریزه ای

 

از این نوع عایق ها برای عایق بندی سطوحی که ظاهر و زیبایی آنها در نظر گرفته می شود ، استفاده می شود.

  1. طبقه بندی ایزوگام ها بر اساس لایه های تشکیل دهنده آنها

عایق تک لایه

 

این نوع عایق با پلی استر دوخته شده و از ظرافت و انعطاف پذیری بیشتری نسبت به ایزوگام های دو لایه برخوردار است.

ایزوگام های دو لایه

 

این نوع عایق ها با پلی استر و دستمال دوخته می شوند و مقاومت بیشتری نسبت به عایق های تک لایه دارند.

ایزوگام های سه لایه

 

عایق سه لایه با ضخامت بالا ، بسیار بادوام برای نصب در مناطق سردسیری و گرمسیری استفاده می شود.

مشخصات ظاهری ایزوگام با کیفیت بالا و استاندارد

 

ابعاد 10.1 متر (طول × عرض)

 

وزن تقریبی 37 تا 42 کیلوگرم

 

ضخامت 3 تا 5 میلی متر

هزینه نصب ایزوگام در تهران

 

هزینه و قیمت نصاب ایزوگام در تهران مانند بسیاری از محصولات موجود در بازار به نوع مارک ، فویل بودن یا نبودن آن و بسیاری از عوامل دیگر بستگی دارد. عامل مهم دیگری که بر قیمت نصب ایزوگام در تهران تأثیر می گذارد نوع و منطقه ای است که قرار است ایزوگام نصب شود. به عنوان مثال ، نصب ایزوگام در پشت بام ، ایران ، پارکینگ ، حمام ، توالت ، استخر ، آشپزخانه یا زیرزمین از نظر قیمت ایزوگام با نصب در تهران با یکدیگر متفاوت است.

 

سایر عوامل مهم و موثر که هزینه نصب ایزوگام در تهران را تحت الشعاع قرار می دهد

شامل موارد زیر است:

هزینه کالاهای استفاده شده

هزینه حمل و اجاره نصاب ایزوگام در تهران

هزینه کپسول

کیفیت و نوع مارک ایزوگام

هزینه زمان کار توسط نصب کننده ایزوگام

 

نصب ایزوگام در تهران توسط ایزویک با رعایت تمامی نکات جهت مرغوبیت کار انجام شده آماده ی ارائه خدمات به همشهریان عزیز می باشد.

ارسال دیدگاه

پست های مرتبط