نصب ایزوگام در شمال تهران و زیرسازی های مناسب قبل ازنصب

نصب ایزوگام در شمال تهران توسط ایزویک با رعایت تمامی عوامل تعیین کننده در کار عایق بندی و استاندارد های اساسی و انجام زیر سازی مناسب قبل از نصب ایزوگام یکی از موفق ترین شرکت های نصب ایزوگام در شمال تهران است.

زیرساخت های سطحی ایزوگام عبارت است از :

هرگونه زبری را روی سطوح مورد نظر بردارید. سطح مورد عایق بندی باید فاقد هرگونه روغن ، گرد و غبار و سایر آلودگی ها باشد و بهتر است قبل از نصب سطح آن کاملاً شسته و جارو شود.

سطح مورد نظر باید خشک و بدون رطوبت باشد.

ایزوگام باید روی سطح آغشته به قیر نصب شود. سطوح قبل از قیر یا آسفالت بهترین مکان برای چسبیدن قیر است زیرا قیر داخل قیر با قیر در سطح پایین ادغام می شود.

ایزوگام به سطوح فلزی ، سرامیکی و چوبی نمی چسبد. همچنین ، در محیط های سیمانی و بتونی ، می توانیم ایزوگام مقاوم و مقاوم داشته باشیم و آن را با خیال راحت نصب کنیم ، بنابراین سطح زیرین ایزوگام از نظر مقاومت و مقاومت بسیار مهم است.

در توالت و حمام ، نصب ایزوگام باید بر روی آجر انجام شود. البته در این موارد گچ عملکرد بهتری نسبت به ایزوگام است. برای نصب ایزوگام در پشت بام توجه داشته باشید که ناودانها معمولاً تنها راه خروج آب از سقف هستند. برای این منظور ، دامنه های سقف ها به گونه ای طراحی می شوند که آب از ناودان خارج شود. بنابراین ، هنگام نصب دوغاب ، مراقب باشید که دوغاب را روی ورودی ناودان نچسبانید.

ساختمان مورد نظر ساخته و تکمیل شده است. در صورت وجود زبری بر روی سطوح مورد نظر مانند سر ، انتهای میلگرد یا ابزار تیز دیگر ، آنها را صاف کرده و سطح مورد نظر را کاملاً تراز کنید.

اگر سطح مطلوب سقف باشد ، باید تجهیزات ناکارآمد از سقف برداشته شود تا نصب ایزوگام بدون مشکل انجام شود.

اگر سطح مورد نظر با سرامیک پوشانده شده است ، آن را با سیمان و دوغاب کاملا صاف کنید.

سطوح با زاویه 90 درجه باید کاملاً با سیمان سیمان شوند.

سطح مورد نظر و ایزوگام باید به صورت اصولی آب بندی شود و ایزوگام باید کاملاً به سطح مورد نظر بچسبد.

 

توجه:

هنگام نصب ایزوگام ، حتماً مقداری از هر لایه را که به طور موازی عایق بندی می کنید بر روی لایه های قبلی قرار دهید تا از نفوذ آب و نفوذ رطوبت از طریق قطعات ایزوگام به داخل ساختمان جلوگیری شود. همچنین ، آب نباید به داخل قطعات نشت کند و ایزوگام باید دوام بیشتری داشته باشد.

نصب ایزوگام در شمال تهران

زمان مناسب برای عایق کاری

 

در شرایطی که هوا بارانی است و محیط ایزوگام مرطوب است ، توصیه می شود محصول ایزوگام خود را نصب نکنید ، زیرا ایزوگام مربوطه کاملا روی سطوح نیست و این باعث ترک خوردگی لایه های ایزوگام و ترک خوردگی و ورود رطوبت به داخل می شود. ساختمان. نفوذ می کند و ساختمان شما خراب می شود. به طور کلی ، دمای هوا را برای نصب ایزوگام در نظر بگیرید.

 

دمای تقریبی نصب ایزوگام باید بین 10 تا 40 درجه سانتیگراد باشد. یکی از بهترین فصول برای نصب ایزوگام تابستان است. زیرا هوا گرم و خشک است و در صورت بارندگی به دلیل خشکی هوا سریع خشک می شود و بنابراین عمر ایزوگام افزایش یافته و قدرت چسبندگی آن را افزایش می دهد. البته اوایل پاییز نیز زمان مناسبی برای ایزوگام است.

 

نکته مهم دیگر میزان رطوبت است. رطوبت زیاد ایزوگام را از بین می برد زیرا وقتی ایزوگام در مکانی مرطوب نصب می شود و دمای هوا زیاد است ، رطوبت زیر ایزوگام تبخیر می شود و هوا به قسمت های پایین آن نفوذ می کند و با گذشت زمان ایزوگام می چسبد و البته کارایی آن از بین می رود.

 

شرایط ذخیره سازی ایزوگام قبل از نصب به شرح زیر است:

 

ایزوگام ها باید در یک مکان خشک و خنک نگهداری شوند.

از تابش مستقیم نور خورشید به ایزوگام خودداری کنید.

ایزوگام باید به صورت عمودی (ایستاده) در انبار قرار گیرد.

در اکثر ایزوگام ها ، بخشی که باید برچسب مارک ، نام و مشخصات ایزوگام در بالا قرار گیرد.

ایزوگام ها باید در انبار در کنار یکدیگر قرار بگیرند.

اگر قبل از نصب ایزوگام دمای محیط افزایش یابد ، عمر مفید ایزوگام کاهش می یابد.

هنگام حمل و نقل ایزوگام باید از ریزش یا کشیدن آن بر روی زمین جلوگیری کرد.

 

شرایط ذخیره سازی ایزوگام پس از نصب نیز می تواند به طور قابل توجهی عمر آن را افزایش دهد. بنابراین به این نکات توجه کنید

 

حداقل دو بار در سال ، باید تمام ناودانها ، نورگیرها و منافذ بازرسی شوند و هرگونه آوار از سقف جمع آوری شود.

برای جلوگیری از آسیب دیدگی در اثر نشت آب از لوله ها و شیلنگ های آب کولر ، بهتر است مرتباً از سقف بازدید کنید تا تعمیرات لازم سریع انجام شود.

از ریختن مصالح ساختمانی به ویژه اشیا تیز بر روی عایق خودداری کنید.

هنگام نصب کولر ، مراقب پایه های تیز کولر باشید تا به ایزوگام آسیب نرساند.

 

توجه داشته باشید که ایزوگام ها باید به گونه ای قرار گیرند که محل خروجی لوله های گرمایش و سیستم های تهویه در وسط قرار نگیرند و پس از انجام محاسبات ، مواد اضافی ایزوگام را به سمت داخل لوله خم کرده و به شکل منحنی بچسبانید . اطمینان حاصل کنید که حداکثر 15 سانتی متر از لوله های گرمایش ، سیستم های تهویه و دریچه ها خیس شوید. این امکان دسترسی آب به این مکان ها را غیر ممکن می کند.

نکته:

جدا از اینکه طول عمر و ماندگاری ایزوگام به نوع ایزوگام با توجه به هم محل استفاده و کیفیت ایزوگام به نصاب و عوامل اجرایی آن نیز بستگی دارد نصب ایزوگام در شمال تهران توسط شرکت ایزویک با کادر مجرب و حرفه ای و کیفیت کاری بالا و موفق  در زمینه ی نصب ایزوگام در آماده ی ارائه ی خدمات می باشد

ارسال دیدگاه

پست های مرتبط