نصب ایزوگام درمهرشهر

نمایندگی ایزوگام قیطریه

نمایندگی ایزوگام قیطریه ایزوگام را به عنوان یک فرایند یا ساختار ضد آب و مقاوم در برابر آب تعریف می کند.ایزوگام نوعی پوشش مقاوم از قیرو الیاف های مختلف مصنوعی می‌باشد که به وسیله حرارت به سطح مورد نظر چسبانده میشود.

بنابراین ، آب و رطوبت باقی نمی ماند و در برابر ورود آب به سطح زمین مقاوم است. ایزوگام ترکیبی از موادی است که برای جلوگیری از نفوذ آب به عناصر سازه ای ساختمان یا سطح استفاده می شود. هدف اصلی نمایندگی ایزوگام قیطریه مقاومت در برابر فشار هیدرواستاتیک ناشی از رطوبت در حالت مایع است.

غشاهای ضد آب شامل مواد پلاستیکی ، لاستیکی یا ضد آب هستند. ایزوگام در فرمانیه برای جلوگیری از ورود آب به پایه ها ، سقف ها ، دیوارها ، زیرزمین ها ، ساختمانها و سازه ها مورد استفاده قرار می گیرد که باید توسط متخصصان به درستی نصب شود.

نمایندگی ایزوگام قیطریه ساختمانها و سازه های مختلف را با استفاده از ایزوگام و پوشش های ضد آب ، ساختمان را در برابر آب و رطوبت مقاوم می کنند. در زمینه ساخت و ساز ، ایزوگام نقش مهمی دارد ، گاهی اوقات لازم است که پوشش ساختمان ، مواد سقف ، دیوارهای جانبی ، کف ساختمان و غیره را عایق بندی کنید.

برای محافظت از سقف خانه خود از نفوذ رطوبت و آب ، برای عایق بندی تمام قسمتهای خارجی آن لازم است. داشتن یک پوشش خوب روی دیوارها رمز موفقیت در داشتن یک ساختمان ضد آب خواهد بود.

این اطمینان به شما مشتریان گرامی داده می­شود که نمایندگی ایزوگام قیطریه از برترین ایزوگام های موجود در بازار بوده و برای کسب رضایت شما از بهترین ایزوگام موجود در بازار استفاده می­نمایند

مزیت ایزوگام

مزیت ایزوگام در بام خانه ها باعث گسترش خواص شیمیایی آنها و کاهش کلیه ترک ها و حفره ها می شود ، بنابراین احتمال نشت از بین می رود. نمایندگی ایزوگام قیطریه و برای قسمتهای مختلف ساختمان ، توسط نصاب ایزوگام در قیطریه و طبق اصول و دستورالعمل های مشخص شده نصب می شود.

عدم وجود پوشش های ضد آب می تواند باعث افزایش نشت و نفوذ رطوبت شود. در شرایط جدید ساخت و ساز ، سازندگان موظفند از طریق طراحی مناسب شرایط لازم را برای ایجاد عایق و عایق بندی ساختمان ها فراهم کنند. توجه به تمام نکات نصب ایزوگام توسط یک نصاب حرفه ای باعث افزایش عمر ایزوگام و در نتیجه کاهش هزینه های شما می شود.

ایزوگام برای ساختمانها و انواع سازه ها ضروری است ، زیرا از نفوذ آب به داخل ساختمان جلوگیری می کند و به خشک شدن فضای داخلی ساختمان کمک می کند. به حداقل رساندن آسیب به فضای داخلی ساختمان از مزایای خوب ایزوگام است.

ایزوگام در مناطقی که سالانه بارندگی زیاد و گاهاً حوادث سیل رخ می دهد ضروری است زیرا آنها همچنین در برابر گرما، سرما، باد، آتش سوزی و پارگی امتیاز داده می شود و در صورت وقوع حادثه آسیب چندانی نمیبینند.

همچنین ، در مناطقی که سطح آب زیرزمینی بالا است ، جدا کردن زیرزمین ها ضروری است. نفوذ آب به داخل خاک فشار هیدرواستاتیک را بر کف زیرزمین و دیواره ها وارد می کند.

ایزوگام در قیطریه

نفوذ آب از طریق ترک ها منجر به آسیب ساختاری مرتبط با مشکلات مربوط به رطوبت مانند پوسیدگی می شود. توسط نمایندگی ایزوگام قیطریه می توانید از ساختمان خود در برابر آسیب و رطوبت محافظت کنید. محافظت از یکپارچگی سازه ای ساختمان ، جلوگیری از کپک زدگی ، قحطی و پوسیدگی ، جلوگیری از زنگ زدگی فلزات ، جلوگیری از پانل های سقف و دیوار ، جلوگیری از خیس شدن داخل ساختمان و افزایش ارزش ملک از مزایای نمایندگی ایزوگام قیطریه است. با گذشت زمان ، با تحقیق و توسعه ایزوگام ، استفاده از آنها برای عایق بندی سقف ها به تدریج گسترش یافت.

امروزه از انواع عایق ها برای ضد آب بودن سقف خانه ها استفاده می شود. پس از نصب این عایق بر روی سطح سقف ، سقف به خوبی در برابر آب مقاومت می کند. لازم به ذکر است که استفاده از ایزوگام قیطریه شرکت ایزویک ، حتی برای پر کردن منافذ ، شکاف ها و حفره هایی که برای چشم شما قابل مشاهده نیستند ، به راحتی قابل اجرا خواهد بود.

مزیت استفاده از ایزوگام ها روی سقف ها به دستیابی به شاخص مطلوب مقاومت در برابر آب کمک می کند. زیرا عدم دقت در هنگام نصب ممکن است هزینه تعمیر و بازسازی ایزوگام را افزایش دهد. بنابراین ایزوگام باید توسط افرادی که در این زمینه تجربه و تخصص دارند به درستی نصب شود تا آسیب ها و هزینه های احتمالی که ممکن است در طول زمان اتفاق بیفتد را به حداقل برسانید.

نمایندگی ایزوگام قیطریه توسط شرکت ایزویک سابقه ی درخشانی در این مورد دارد و آماده ی خدمات رسانی در نصب و مشاور نصب و خرید است.

 

نکات مهم برای استفاده از ایزوگام

– از آنجا که مواد اولیه ایزوگام ها سنگین است ، بسیاری از کارشناسان توصیه می کنند اگر می خواهید برای فضاهای بزرگ ایزوگام انجام دهید ، بهتر است همه مواد لازم را به سقف منتقل نکنید. و اگر آنها را به پشت بام منتقل کردید ، از قرار دادن آنها در یک مکان خودداری کنید.

– اطمینان حاصل کنید که محل ذخیره کپسول گاز مایع و رول ایزوگام مکان بسته ای نیست و باید سوراخ هایی برای گردش هوا داشته باشد. مخصوصاً کپسول های گاز مایع که باید در فضای باز نگهداری شوند.

– با توجه به اینکه اجرای ایزوگام در فضاهای بسته و کوچک داخل ساختمانها از خطر بیشتری برخوردار است ، در این فضاها کلیه اصول و استانداردها باید قبل از نصب کاملا رعایت شود. فراموش نکنید که برای نصب ایزوگام در این مکان ها از افراد باتجربه کمک بگیرید و یک کپسول آتش نشانی نیز در دسترس است.

– نصب ایزوگام در فضاهای باز اغلب در ارتفاعات انجام می شود. بنابراین رعایت نکات ایمنی بسیار مهم است. در واقع رعایت اصول ایمنی و استفاده از تجهیزات ایمنی لازم خطر حوادث را کاهش می دهد.

– روند استفاده از این ضد آب باید به دلیل برخورد با درجه حرارت بالا و مواد خطرناک ، دور از کودکان انجام شود.

– وقتی می خواهید رول های ایزوگام و کپسول های گاز مایع را حمل و جابجا کنید ، ممکن است روی پاهای شما بیفتد یا به قسمت های بدن آسیب برساند. بنابراین ، برای جلوگیری از خطرات احتمالی ، حتما از کفش ایمنی مخصوص استفاده کنید.

-برای این کار همیشه سعی کنید رول های ایزوگام را به صورت عمودی حمل کنید. همچنین هنگام بارگیری رول ها را پرتاب نکنید و مراقب باشید هنگام حمل لبه عایق پاره نشود.

 

 

 

ارسال دیدگاه

پست های مرتبط